Kategorijos 'Muzika' įrašai

Tarakonaz

My Little Sue

Lietuvių (Šiaulia) The Colours Of Bubbles daina “My Little Sue” tiesiog tobula. Jau kaip lietuviams (oi ne, tikrai tikrai nenuvertinu Lietuvos ir lietuvių, ne ne, baikit juokus), tai išvis labai labai labai puikiai čia.

Tarakonaz

Touch and Go!!!

Ši grupė – vienas iš keletos dalykų, kurie praskaidrina man nuotaiką ir keeps me going šią pastarąją savaitę.Dar: Tango in Harlem, So Hot, Life’s a Beach… O aš einu toliau moookytis…

Tarakonaz

Solid Potato Salad

Paklausiau dainos minutėlę, nutariau, kad reikia įdėt – labai nuotaikinga… O po to dar pamačiau ką jos sugeba!

Tarakonaz

The Baseballs

Visai atsitiktinai atradau šią grupę, bet seniai nebuvo tokios, kurią atradęs taip džiaugčiausi. Vibe.lt radau žinutę su nuoroda į ‘Umbrella’ vaizdo klipą. Tiesiog nuostabios dainos! Visas albumas nuostabus!!! Grupė perdainuoja žinomas dainuoja rock n roll stiliumi. Trys Elviai Presliai. Štai čia playlistas, kuriame yra visos albumo dainos, išskyrus ‘Hot N Cold’: =21C44F2346149E70

Tarakonaz

Top3 reklamų dainos

Tarakonaz

Gyvos muzikos vakaras

Gerų 2009-ųjų.

Tarakonaz

What's On My iPod?

Kas yra mano iPod’e? Taip, man nebuvo ką veikt. Pats nuobodžiausias video. Net netryniau popso, kurio yra.

Tarakonaz

Vargšė Lola

Retai įsiklausau į žodžius, kai klausausi muzikos. Šį kartą įsiklausiau ir man visai nepatiko tai, ką išgirdau:
But I know what I am and I’m glad I’m a man
And so is Lola
Aš buvau ‘abaldiet’ – mane šokiravo. Visoje dainoje pilna užuominų:
dark brown voice; talked like a man; sat me on her knee; girls will be boys and boys will be girls…
Nu a bal diet

Tarakonaz

Šiandien veža:

Šiandien dieną mane vežė ‘Supertramp‘, o vakare jau nuvežė iki ‘Feist‘ – rami, raminanti, nuraminanti muzika – perklausiau du jos albumus – ‘Let it Die‘ ir ‘The Reminder‘. Gražus balsas, gitaros skambesys, be kompiuteriu sugeneruotų garsų intarpų (iguess). O ir pati atlikėja graži.

Tarakonaz

999-1001

Perkopiau 1000 dainų ribą. Būtent tiek dainų perklausiau nuo rugsėjo 1 dienos kompiuteryje. Nemažai dainų klausiau ir MP3 grotuve ar per MTV/Youtube. 999, 1000 ir 1001 daina tapo ‘Lara Herscovitch – Blah Blah Blah‘ (paspaudę ant nuorodos, galite atsisiųsti). Lyrics.

Tarakonaz

VA Top Gear

Radau du nuostabius albumus: ‘Top Gear – Anthems 2007‘ ir ‘Top Gear – Seriously Cool Driving Music‘. Nuostabu!

Tarakonaz

1/5

Klausau rinkinio ‘500 Greatest Rock & Roll Songs of All Time’. Sąrašas sudarytas žurnalo ‘Rolling Stones’. Nepagalvokit, kad ten ‘Rock & Roll’. Ten klasikinis Rokas. Nežinau, kodėl taip pavadinta. Klausau nuo pat pirmos. Gal kokias 5 esu praleidęs, nes nepatiko. Va neseniai baigiau klausyt šimtosios dainos. Dar 400 liko. Šaunu! :)

Tarakonaz

Naujas atradimas

Sigur Ros‘ ir ‘Stars of the Lid‘ mano atradimai. Rami, graži muzika. Tai, ko visada ir ieškojau. ‘William Basinski‘ irgi nuostabus, bet jo niekur nerandu…

Tarakonaz

Flmng/Acstc Ns

Šiandien po kelis kartus klausiau ‘Flamingo‘ (turiu 2) ir ‘Acoustic Noise‘ (turiu 5) dainų. Kol kas laptope tik šios 7 dainos yra. Tuščia. Viskas ‘saugoma’ stacionariame. Chech.

Tarakonaz

Sophia

Soooooofija… Koks gražus vardas.
Franz Ferdinand – All For You, Sophia’ is god damn great song. That’s all I wanted to say.
Šiandien iš anglų gavau 10. Good for me.

Senesni įrašai »