2010 06 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Colt goes boom

2010-06-15 12:00

Aš, visas laimingas, kad į Coltą tilpo mano dviratis (!!!), važiuoju sau po logikos egzamino savo tuo šauniuoju Coltu Pylimo gatve… Įsuku į Pamėnkalnio gatvę, važiuoju toliau pirma juosta. “O bl” – priešais kaip užkirto stabdžiais. Spėjau sureaguot, sustot dar pakankamai saugiu atstumu nuo priešais esančio autobusiuko. Žvilgsnis į veidrodėlį – parlekia. Booom! Vos nedačiuožiau iki to busiuko. Kaip bebūtų keista, į mane įvažiavo Audi A6 (C4). Va-lio. Ir taip jau jų nemėgstu, tai dar daužo čia mane. Bet nebuvau piktas su vairuotoju bendraujant. Tiesa, rankos velniškai drebėjo – visgi adrenalino padavė nemažai. Po minutės jau sėdėjom jo Audinėj ir pildėm deklaraciją. Žiūrėjau į bamperį savo ir galvojau, kaip ten taip taisyklingai po rūko žibintu išlūžo skylė. O tada supratau, kad ten buvo tempimo kilpa. Jooo, sulindo visa vidun… O Audinei susilankstė valst. numeris ir apsibraižė bamperis – vokiška kokIbė. Užpildėm, išsiskirstėm. Bagažinė neatsidaro mano. Bet kadangi joje gulėjo dviratis, tai man būtinai reikėjo atidaryt. Truktelėjau ir atsidarė. Bet bandyt uždaryt tai net nereikėjo bandyt, nes toli gražu nepavyko. Nuvažiavau tą pačią dieną į draudimą, nufotkino, sužymėjo viską. Bet nutariau, kad nekas su jais bus, tai iškart pasakiau, kad lėksiu ne į jų rekomenduojamą servisą, o į savo. Ir štai prisiminiau auto.Banginius ir “Auksinį vairą”. Ten ir važiavau. Tiek draudime, tiek servise kalbėjo, kad veikiausiai reiks nurašyt automobilį, kadangi žala nemaža – dugnas, lonžeronai sulankstyti, net atsarginis ratas prispaustas (jis gal man išgelbėjo gyvybę!!!!!). Pirmadienį sužinojau žalos įvertinimą. 5k-6k. Kai išgirdau, tai po pokalbio isteriškai juoktis pradėjo, kadangi garažiniai sakė, kad už 1,5k sutvarkytų (su dažymu, su viskuo). Paskutinis etapas – sužinot, kiek gi duos draudimas. O ir jie mane pradžiugino! 3k! Ar gali būti geriau? Todėl dabar pardavinėju Coltą! Žinau, kad prašomi 2,5k optimistiniai, bet jei nesulauksiu skambučių, sumažinsiu. Ir už 1k pardavęs būsiu daugiau nei laimingas! Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Ir dar turėsiu malonumą visai vasarai – ieškot naujo automobilio. Buvau apsistojęs ties Golf III dyzeliuku, bet va pašnekėjau su servisistais, tai vienas patarė neimt, kadangi tautomobilis greit nupigs ir mokėt 4k-5k už jį neverta. Ir net nurodė vieną konkretų japonišką automobilį, kurį dabar autopliuse pardavinėja už tikrai labai gerą kainą su minimaliom kosmetinėm problemom. Tebūnie palaikysiu tai dar paslapty, kas ten per modelis. Tiesa, vienas pažįstamas Justiniškėse vairuoja tokį. Ir net toks pat variklis, spalva ir visa kita. Reiks su tuo pažįstamu susisiekt ir paklausinėt.

Tarakonaz

(ne)Santechniku aš dirbu Ukmergėj

Jup jup jup, šiandien teko dalinti ‘Extra’ pakuotes Ukmergės turguj!

Išvažiavom truputį vėluodami. Bevažiuojant plentu, kibiras bandė išsiardyt, bet išgyveno! Siaubas, kaip tampo važiuojant bėgiais. Kadangi (ne)lėkiau 120-140, tai buvom vietoj 8:40, berods. Dar užtruko, kol vietą parkavimuisi radau, taip pat reikėjo nusipirkt leidimus ‘prekiavimui’ – vos 5 litai žmogui už visą dieną. Skaitau, kad pigiena. Kaži ar ir daržovių/mėsos/batų/rūbų prekeiviams tokia pati kaina…

Dalinosi gerai, greitai. Šiaip savotiškų ten žmonių yra. Dauguma jaunimo tai šiaip sau tokie – daug fyfų ir nemažai nemandagių pacaniukų. Vyresni žmonės man visai patiko. Štai vienas diedukas man pasakė ‘širdingai dėkoju’ – na, kokie gražūs ir skambūs žodžiai! O kitas senukas užsiminė apie žmoną:
– Paimsiu ir žmonai. Gera mano žmona, labai gera. Iškepė man blynų. Ne juokas!
Dar buvo jaunuolis, kuris panoro paspausti man ranką už tas pakuotes, o Renatai pamojo.

Faktiškai per valandą išėjo po dvi dėžes. Tai yra, 600 vienetų ‘Extra’ pakuočių. 10 pakuočių per minutę – 4 darbuotojai. O dar ir vaikščiojimai iki mašinos ir atgal buvo. Ir šiaip… Na, Gariūnuose dalinosi geriau, bet pastarajame turguje prekybininkai – gyvuliai. Čia, Ukmergėj, nebuvo tokių naglų ir įžūlių žmonių.

Labai skanūs pomidorai, tarp kitko. Ir patiko, kad kiaušiniai vienetais pardavinėjami. Pigiausi – 20 centų už vienetą!!! Mačiau ir batus po 5 litus už porą. Moteriškus. Bandžiau žvalgytis konversiukų (iš kur tu, P. B., juos trauki? Ugninius ar tuos rudus/oranžinius pvz.), bet neradau. Dar vos nenupirkau Audi kalpokų. Kalpokų reiktų, tai kodėl gi nepagriebus tokių va linksmesnių? 27 litai už visus 4. Be Audi logotipo – 26 litai. Bet nutempė mane nuo tų kalpokų Renata. Reiks pašokt į Gariūnus prie progos.

Tarakonaz

Galvai balsoje

O įdomu, jei girdi balsus galvoje, tai jau esi išprotėjęs? Aš kartais pradedu juos girdėt. Dažniausiai neaiškus murmesys, bet blyn, kartais net sakinį visą išgirsti ir jis būna toks ne į temą. Drįstu manyti, kad tai tiesiog kada nors girdėti/sakyti sakiniai, kurie neaiškiu būdu užsiliko pasąmonėj. Anyway, aš net juos užsirašiau su mintimi kada nors parašyti tokį įrašą, kai tų sakinių, sakomų neaiškių balsų galvoje, bus daugiau, bet kad jau nebešneka su manimi niekas mano galvoje. Likau tik aš vienas savo sąmonėj. Štai, ką man sakė tie balsai galvoje:

  • Tai visai kaip 1994-aisiais
  • Ar tai jo, pačio godžiausio?
  • Gali tuo pačiu maršrutu?

Ir be jokio kito konteksto. Įdomus dalykas, išties.