2014 01 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Niekada nesustot

… daryti nuotraukų. Labai džiaugiuos, kad fotografuoju kasdien (net buitinius dalykus ir kitus šūdus). Smagu peržiūrėt, smagu prisimint. Galų gale sukėliau viską į Picasa – visus 2013 metus. Sukūriau naują 2014 metų albumą ir fotografuoju toliau. 2013 metais tebuvo 5 baltos nuotraukos, kai dėl savo užmaršumo nieko nenufotkinau.

Tarakonaz

Keturiolikti

Pradėjau metus ramiai, o senovės išmintis teigia, kad kaip sutiksi, tokie bus ir visi metai. Gerai, labai gerai. Ramybė yra vienas svarbesnių dalykų man. Ok, kartais galima “patūsint” (nu tipo ne klube, bet su Pežukais palakstyt), bet tik kartais. Nuo to greit pavargstu. Ir kažkaip nenoriu sutikti, kad ramybė = nuobodumas. Bet nežinau ir kaip paneigt. Tiesiog taip nėra ir tiek.

Fotkinau ir filmavau visus metus. Fotkių tai nesukėliau dar, bet tik kokias 3 dienas pamiršau nuotraukas padaryt. Reikia nenustot ir šiais metais fotkint. Dar filmavau ir dafiga išėjo videkų. Kaip ir praeitais metais, suklijavau viską į vieną video. Tik ne 3-4 minutės, o beveik 11 jų išėjo. Tas vienas skaitytojas Paulius gal ir peržiūrės. Sėkmės, Pauliau.

Praeitais metais dar naujų pažadų prisiėmiau. Nu tipo svorio numest ir kiti panašūs new year’s resolution shit. Tai sėkmingai numečiau apie 12-13kg per metus. Tai faktiškai po 1kg per mėnesį. Nei daug pastangų reikėjo, nei kažko. Tereikia dar metus laikytis šio principo ir numesiu dar 12kg ir vapšė laimingas būsiu. Gyvent atskirai sekasi labai puikiai – jau beveik ir metai praėjo. Gera ir nė karto per tuos 11 mėnesių nenorėjau sugrįžt. Šiais metais nusimato vienas rimčiausių dalykų mano kol kas trumpame gyvenime. Bet apie tai vėliau. Reikės įdėt daug pastangų, daug darbo, daug pinigų, bet tai investicija. Reikės pakentėt metus be malonumų. Nu ne tiek pakentėt, kiek apribot biškį. Norėjau ir naujų semi slick padangų, ir šiaip šūdų, bet jei neišeis, tai neišeis. Yra svarbesnių dalykų už automobilius, right? Ir buvęs ruduo buvo pirmas ruduo be mokslų per paskutinius 16 metų!!! Kaip gerai. Taip reikėjo nuo to pailsėt, taip norėjosi kažką kito daryt. Ir todėl įsidarbinau į Čili vairuotojus vasaros pradžioj. Ir vis dar ten dirbu. Ir gerai. Būna, atsibosta, bet po laisvadienio vėl atsigaunu ir vėl vairavimas ir maisto išvežiojimas pradeda teikt malonumą. Gerai, kai malonu daryti tai, už ką gauni pinigus. Ir žinot, fuck this shit su visuomenės spaudimu turėt labiau protinį nei fizinį darbą. Ir fuck this shit, kad mažiau gerbiami tie, kurie dirba fiziškai. Ir jei man zjbs dirbt tokį neprestižišką darbą, kodėl turėčiau to nedaryt? Daug maloniau nei sėdėt ofise. Aišku, reikia neatbukt. Čia tik šiaip pasvaičiojimai, neketinu ilgai užsibūt Čili vairuotoju.