2009 03 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Ferrari F40

Legendinis automobilių gamintojas, su legendiniu prancing horse. Raudona spalva taip pat tapo Ferrari simboliu. Net maži vaikai vartoja žodį ‘Ferrari’, norėdami apibūdinti sportinį automobilį. Ferrari patinka ir man. O pats mėgstamiausias modelis – F40.

Šis modelis buvo pagamintas Ferrari 40-ajam jubiliejui paminėti. Tikslas buvo sukurti geriausią tų laikų Ferrari, todėl buvo atsisakyta prabangos, elektronikos gausos ir kitų patogumų – civilizuotumo nebuvo. Tai turėjo būti absoliučiai greičiausias, geriausiai valdomas kūrinys.

Tai 1987-1992 metų automobilis, kurių pagaminta 1315. Standartinis automobilis turėjo 2,9 litro V8 variklį su dviem turbokompresoriais, kurių dėka pavyko išspausti 356 kW. Speciali F40 Competizione versija buvo su 3 litrų variklių, kuris išspausdavo 580 kW!

Įdomu tai, kad automobilyje buvo montuojami du degalų bakai su dviem įpylimo angomis, o vidurinis (iš trijų) išmetimo vamzdis spjaudėsi ugnimi. Ferrari pasiekė savo tikslą – F40 buvo kupinas savito žavesio.

Jacques Laffite | Top Gear | Fifth Gear | On Track | Larini Engine Sound | Stock Engine Sound #1; #2

Tarakonaz

Pirma oficiali avarija

Viskas prasidėjo nuo to, kad truputį pramiegojau ir teko skubėt į istorijos kontrolinį. Taip, prisilaksčiau. Įsukau jau į kiemą mokyklos link – greitis 30-40, truputį šlapias kelias ir dygliai ant padangų. Stabdymas, stengimasis išvengti smūgio ir bum. Nuo smūgio užšokau ant bordiūro – 10 cm nuo stovinčios Audi (lipti teko pro keleivio duris). Sumedžiota Vectra. Iškvietėm policiją – atvežė deklaracijas, nes kažkaip nieks jų neturėjo (prie progos degalinėj reiks paimt kokias 3, nes pridaryt klaidų (kurių negalima taisyt) nesunku). Galiausiai deklaracija buvo užpildyta, nuvažiavom į draudimą – užpildėm dar kelis popierius, nufotkino automobilius ir tiek… Vectrai – sparnas (kaip garmoškė), bamperis (nubrozdintas), posūkis (dingo), dar gal kapotas (apibraižytas, bet vizualiai neįlenktas), žibintas (neblogai į vidų įstumtas) ir, kiek matėsi, lonžeronas irgi pakankamai sulankstytas; Hondai (arčiau) – sparnas (gal nereiks naujo), bamperis (stipriai), posūkis (iš inercijos nuskrido už metro ar dviejų), žibintas (bet visos lemputės sveikos)… Smūgis 8:50, policija ~10:00, pabaiga 12:00. Bėždžionėlė labai naglai tinka prie crasho. Gal tai mane apramins? 2#=106#.

Tarakonaz

Kur logika? #1

Amerikoj Ferrari 360 Modena lenktyniavo su Porsche. Žmogus nesuvaldė Ferrario, siaubingai susicrashino ir žuvo (jo mergina liko gyva). Na ok, kaltė juk aiški – Ferrari vairuotojas pats kaltas, kad važiavo neatsargiai ir pasidavė Porsche provokacijoms (jei ne atvirkščiai). O dabar gali būt, kad Porsche vairuotojas bus kaltinamas Ferrari vairuotojo mirtimi… Kur fckng logiką? 0#=104#.

Tarakonaz

F-1 2009 – 2 savaitės

  • Įdomu, ar ateis metas, kai visi F-1 gerbėjai išmoks rašyt naujosios komandos pavadinimą – Brawn GP. Komentaruose dar dažnai galima sutikti ‘Brown GP’. O aš džiaugiuos, kad tai buvusi Honda komanda.
  • Įdomu, ar Brawn GP komandos greitis tikrai toks bus, ar taip tik per treniruotes. Na… F. Massa pareiškė (gal kiek per drąsiai), kad Brawn GP – nepavejami; J. Allenas teigia, kad tai greičiausi bolidai.
  • Įdomu, ar kuriam nors iš F-1 veteranų R. Barrichello ir J. Button pagaliau pavyks tapti čempionu. Jiems laiko lieka vis mažiau ir kiekvienas sezonas gali būti paskutinis. Pasitraukimas iš F-1 laimėjus čempionatą būtų tobuliausias.
  • Įdomu, ar McLaren pajėgūs kovoti dėl podiumo. O gal jie net nebesugebės patekt į komandų Top 5? Bent jau bandymuose jie nežiba, nors auksas turėtų žibėt ir pelenuose.
  • Įdomu, kodėl R. Denniso ir M. Whitmarsho nuomonės dėl McLaren pajėgumo skiriasi. Labiau norėčiau tikėti neigiamais M. Whitmarsho atsiliepimais – būtų stulbinantis pokytis komandų rikiuotėje. Ar McLaren komandą ištiks Renault likimas?
  • Įdomu, kad ir McLaren, ir Brawn GP naudoja tokį patį variklį. Skirtumas tik toks, kad viena komanda bandymuose priekyje, o kita – gale. Ar McLaren taip pasišiko su aerodinamika?
  • Įdomu, ar pasiteisins KERS. Patikimumas gali gerokai smukti ir tuomet didesnis bolido galingumas būtų nesvarbus, nes lenktynių finišu taptų žolė prie trasos.
  • Įdomu, ar gerokai pakeista bolidų aerodinamika pasiteisins. Aš tikrai norėčiau matyt daugiau lenkimų, artimesnių kovų. 3#=104#.
Tarakonaz

Awesome… AWESOME!

Fuckin’ unbelievable. Lietuvių žodyne nėra žodžių, tinkamų išreikšti įspūdžiams. Subaru! Išėjau į lauką, laukiu, kada atvažiuos ir iš tolo jau girdžiu žvėrišką, nenumaldomą staugimą. Sėdau į keleivio vietą ir kai pradėjo raut, beliko stverti už durų rankenos. Į apsukas žiūrėjau – 4k net nepasiekė antru bėgiu, o man jau pakanka adrenalino. Dar šlapias asfaltas, žieminės padangos… Išties tai nenupasakojamas jausmas… O tada aš sėdau už vairo… Nežinau kaip išsireikšt, nes žandikaulis nejučiomis atvipo. Koks malonumas, koks rovimas, koks stabilumas!!! Vienas iš geriausių patirtų jausmų gyvenime! Šįkart pavažinėjau nedaug – ~20 minučių. Tačiau tai ne paskutinis kartas. Dar laukia sausa kelio danga + vasarinės padangos… 0#=101#.

Tarakonaz

Youtube

Nu jofana! Pašalino mano youtube accountą…

This is to notify you that we have removed or disabled access to the following material as a result of a third-party notification by Lithuanian National Radio and Television claiming that this material is infringing:Keliai. Mašinos. Žmonės. – Vienračiai: http://www.youtube.com/watch?v=hkz4kA5CbWw

Please Note: Repeat incidents of copyright infringement will result in the deletion of your account and all videos uploaded to that account. In order to prevent this from happening, please delete any videos to which you do not own the rights, and refrain from uploading additional videos that infringe on the copyrights of others. For more information about YouTube’s copyright policy, please read the Copyright Tips guide.

If you elect to send us a counter notice, please go to our Help Center to access the instructions.

Please note that under Section 512(f) of the Copyright Act, any person who knowingly materially misrepresents that material or activity was removed or disabled by mistake or misidentification may be subject to liability.

Sincerely,
YouTube, Inc.

Nu gerai… Pažeidžiau Copyright, bet tai mano accountą iškart ištrynė su visais video. Būčiau ištrynęs šitą KMŽ ir viskas, o dabar… Karma is a bitch. 3#=101#.

Tarakonaz

Plastikos chirurgas

Aš plastikos chirurgas. Sėdėjau savo kabinete, rašiau kažką ir įbėgo mano žmona. Pradėjo rėkaut. Galiausiai papasakojo, kas jai nutiko: mano konkurentas (ir priešas) ją pagrobė ir pakeitė jos nosies formą. Žmona, aišku, norėjo kad jos nosį atstatyčiau, o man tai visai patiko naujoji forma. Mąsčiau. Liepiau jai išgert fermentino ir išbėgau ieškoti goddess.

Tarakonaz

Top3 reklamų dainos