2011 05 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Sauliaus Vilčinsko slalomo treniruotės

Nuuu Saulius Vilčinskas yra toks asmuo įdomus… Kažkada, seniai seniai, kai dar net 18 metų neturėjau, dalyvavau LFS F1 turnyre. Atstovavau McLaren komandą, o mano komandos nariu buvo… Taip taip, tas pats Saulius Vilčinskas. O po to kažkaip baigiau žaist ir nutrūko bendravimas su juo ir viskas. O praeitais štai metais, kai dalyvavau pirmame savo slalome, tas Saulius buvo vienas iš organizatorių! Nu tai ir prasidėjo bendravimas vėl, kadangi tuose pačiuose renginiuose susitikdavom. Tiesa, visada taaaip stengiaus jį aplenkt ir galų gale Transmechanijoj man tai pavyko. O Saulius teisingo požiūrio į autosportą. Tad ir pats kartais suorganizuoja ką nors. Štai prieš 4 savaites vyko pirmoji treniruotė, o šiandien – antroji. Treniruotės tobulos tuo, kad per dieną yra 2 skirtingos trasos, gauni pravažiuot po 4 kartus kiekvienoj iš jų, papietauji Trakų Dvarkiemy nemokamai ir visas šis malonumas dienai kainuoja vos 20 litų vienam žmogui!!!

2011-04-30 – Pirmoji Sauliaus V. treniruotė. Kai atvažiavom ryte, buvo šiek tiek nesklandumų, nes D1Sport užėmė trasą neįspėję ir biškį pašiko reikalus Sauliui. Bet visgi, nors ir vėlavo viskas, galiausiai prasidėjo. Pirma trasa atrodė žiauriai įdomi. Ypač 360 laipsnių apsisukimas – nė karto nebuvo jo per mano “karjerą”. O štai antra trasa jau atrodė labai sunki! Bet abi trasos, tai eeeina sau, kokios smagios buvo. Nė karto nesu patyręs tiek daug malonumo vairuojant automobilį. Kaip pasakytų anglas arba lietuvis neva rodantis savo anglų kalbos žinias, “pure driving fun”. Ir dėl to malonumo, man sekėsi važiuot visai neblogai. Pirmoj trasoj – 4/18, antroj – 2/18, bendroj abiejų trasų sumoj – 4/18. Ir iki 3 vietos (iki Sauliaus) pritrūko tik 0,13 s. Dar labai džiugu, kad aplenkiau Saulių Sirutkaitį, kuris savo geltonu CRX labai gerai važiuoja ir dažnai laimi. Taip pat buvo visai smagu pabendraut su Shropna (Lotus 7 savininku). Per pietus aš ir Mantas sėdėjom prie vieno stalo su juo ir jo žmona… Ir visas renginys paliko žiauriai teigiamas emocijas! Dėl to su nekantrumu laukiau antrosios treniruotės. D1Sport su savo slalomais, trasom laaabai atsilieka nuo Sauliaus ir jau net nelabai ir besinori D1Sport slalomuose dalyvaut, ypač kai dabar, artėjant vasarai, slalomų pasiūla irgi labai didėja. Nu tik fotkės galėtų būt nesugadintos photoshop’o ir užrašų.

2011-05-29 – Antroji Sauliaus V. treniruotė. Puiki diena. Laimėjau pirmą vietą!

Nors pirmame etape patyrėm fiasko, bet mes nenusiminėm, nepasiduodam ir nutarėm važiuot ir antrame etape. Šį kartą aš su Mantu pasiruošėm kur kas geriau – pasiėmėm Saulių V., mano brolį, dėl ko man į kibirą teko susimest galines sėdynes. Ir dar Saulius parūpino labai gerų racijų, kas tikrai gelbėjo. Kompiuteris, GPS – viskas vietoj. Išvažiavom. Nu biškį iš aikštelės ne į tą pusę pasukom, nu bet nieko. Visą kelią lakstėm kaip be galvos. Jėėėtau, koks mašinos laužimas, net nemalonu. Ir dar benzino kiek suvalgo!!!Anyway, nepasakosiu kiekvieno punkto iš eilės turbūt… Bet štai prie Olandų g./Antakalnio g. žiedo aikštelėj prie bažnyčios koks bajeris buvo. Sėdėjau aš mašinoj, laukiau, kol subėgios tie visi trys. Nu ir buvau netoli išvažiavimo. Ir įvažinėjo mašina. Nu aš atbuliniu pavažiavau nemažai, kad vietos apstu jai būtų. O ji blyn vis vien į mane važiuoja. Užkirto kelią tipo ir jau lipa lauk toks stambus vyrukas neprotingo veido. Pas mane kaip tik visi susėdo jau. Kaip skuodėm iš ten, eina na. Kaži, kodėl mus gaudė, ką pridarėm. Svarbiausia, kad prieš jai atvažiuojant aš kokias 3 ar 4 minutės tikrai ramų ramiausiai toj aikštelėj stovėjau. Neaišku, kas susišvietė tam žmogėnui. Long story short, mes atvažiavom 12 iš 18… Nu šakės. Taip lakstėm, o tik 12. Nusivyliau aš tom varžybom, žiauriai greit važinėt reikia!

O šį ketvirtadienį vyko tų pačių organizuojama orientacinių treniruotė. Nutarėm važiuot kur kas ramiau, neskubant, savo malonumui. Sauliaus V. net ir nekvietėm, jis tai ragintų lakstyt ir skubėt. Ramybės mes norėjom. Diiieeeve, šįkart daug sunkiau buvo kodų ieškot, nors ir į tinkamą vietą atvažiuodavom. Apie 2 valandos buvo praėjusios, kuomet mes dar Žvėryne sukiojomės. Išsikvietėm turbūt kelias pagalbas per visas varžybas, pravažinėjom 60 km, bet buvo visai faina – daug geriau, nei nutrūktgalviškai lakstyt, skubėt, laužyt mašiną. Nors ir šįkart pasitaikė su priekiniu bamperiu kliudyt bordiūrą. Apsidraskė jis biškį. Nu ir blyn, pamečiau lempų apipurškimo plastmasę vieną, kas labai labai liūdna, kadangi labai retai ant 106 tokie būna. Nežinau, kur aš rasiu jį nusipirkt. Reikės turbūt tiesiog kamštuką susirast, kuris uždengtų tą skylutę. Sucks, karočia. O šiaip šiose orientacinėse mes visgi buvom net 6!!! Tai ne taip jau ir blogai. Nu ok, dalyvių tai iš viso tik 7 buvo, nu bet vis vien.

Nemanau, kad dar dalyvausiu orientacinėse. Vilniaus gatvės tam ryškiai netinkamos, gaila mašinos. Per slalomus mašinos nėra taip drožiamos, kaip per orientacines.

Tarakonaz

Transmechanija '11

Po biškį gero meeto su klasiokais, šeštadienį iš ryto sugalvojau dar dalyvaut slalome, kurį organizuoja VGTU (gegužės 21d). Galiu paminėt, kad naktį gėriau alaus ir naminės, ėjau miegot apie 6:00 ir miegojau tik iki 10:00, tad nekaip jaučiaus, bet slalome važiuot visgi išdrįsau. Į pagalbą atėjo vanduo, laikiausi apsikabinęs butelių. Net Natalija pastebėjo, kad prastai atrodau. O kiek auto.Banginių buvo! Vat aš, Natalija, Shropna, Dominykas, Viras. Ir visi dalyvauja (beje, neaplenkiau tik Dominyko). Nors ir trasa nebuvo labai sudėtinga. Net lengva, sakyčiau. Bet vis vien visai smagi. Ai, dar Transmechanijos maikonus visiems dalyviams dalino, kas irgi labai neblogai! Ir pigiau, nei D1Sport slalomai, ir organizuotumas daug daug daug geresnis. Kaip tik tą pačią dieną, beje, D1Sport slalomas Dvarkiemy irgi vyko. Šitą savo sudalyvavimą slalome laikau vienu geriausiu, nors tik 7/25 FWD ir 8/44 bendroj įskaitoj finišavau. BET užtat tiesiai prieš mane FWD įskaitoj buvo tokie asmenys kaip D. Danys (4), D. Leonavičius (5) ir J. Eimontas (6). Jeigu likau iškart už tokių prasikalusių vairuotojų, tai jau labai džiugu!!! Oi oi oi, ir dar, aplenkiau galų gale Saulių Vilčinską. Che, kaip seniai to norėjau. Tiesa, ypatingai gražiai ir Shropna su savo Lotusu važiavo. Po visko dar ir mane pravežė. Eeeina sau, koks jausmas. Lotus 7 kit car vis dar išlieka mano svajonių automobiliu! Mindaugas dar su S3 buvo atlėkęs paveizėt, tai vėl teko smagumas pajust tą jos trauką. Tik gale baisiai vietos man mažai, bet pati mašina labai ok. O ką čia dar papasakot… Ai nu Viras buvo naują šuniuką Bandį atsivežęs. Koks fainuolis! Prišiko už pat Lotuso dar… Vienu žodžiu, slalomas užskaitytas! Ai nu, nufilmavo dar mano pirmą ir prasčiausią važiavimą, bet vis vien patalpsinsiu – trasa bent pasimatys. Šito važiavimo laikas 50s su centais, o po slalomo, kai vežiau Mindaugo kursioką, padariau 46,7!!!

Tarakonaz

Tumblr ir Picasa

TUMBLR ir PICASA. Susikūriau accountus šiems dviems puslapiams.

Tumblr panašus į blogą… Nors gal labiau miniblogą. Ten galima daug ką kelti, bet aš keliu tik nuotraukas. Aišku, jei kas jau užėjo, labai lengva pastebėti, ko ten daugiausia yra… Taip, automobilių. Bet tik ypatingai triaukiančių akį, tobulų. Tarp automobilių kartais įsimaišo ir pusnuogių ar nuogų merginų. Bet ir joms patekt čia nėra lengva – tik ypatingai akį traukiančias įkelinėju (fotkės gerumas irgi svarbu). O tokių kažkaip nedaug. Banalios, neva gražios merginos, yra blogai. Reikia kažkokio kabliuko, kuriuo mergina būtų pranašesnė už kitas. Ir čia apskritai apie merginas šneku, o ne tik apie nuotraukas.

Picasa – lyg ir foto albumas. Ten patogiau žiūrėti nuotraukas. Ir ten keliu tik savo darytas, neblogas nuotraukas. Turbūt pagrinde bus Zenitinės iš įvairių renginių, nes dabar tik Zenitu man fotkinti malonu, Canonas mamos rankose apsigyvenęs. Senų nuotraukų net nekėliau, neradau nieko labai verto dėmesio, o štai iš Fast Lap’o, skaitau, jau visai neblogų nuotraukų parsivežiau. Ką manot apie jas jūs? Fotkes turbūt lygiagrečiai kelsiu ir į šitą blogą, kad būtų vienoj vietoj, o į Picasa sukeltas nuotraukas patogiau afišuoti kitiems įvairiuose forumuose ir panašiai.

Tai va. O šiaip paskutiniu momentu esu daug kuo nusivylęs. Savimi, kitais, pasauliu. Mažai kas ir bedžiugina… Atsigaunu ir pasimirštu važiuodamas savo kibiru. Juokinga, kad jis pradėjo užimti tokią svarbią dalį gyvenime. Bet turbūt kiekvienas žmogus turi turėt kažką tokio, į kur galėtų nukreipti susikaupusią blogą energiją ir pasimiršti. Ne?

Tarakonaz

Sušaudė

Važiavau ryte namo iš tėvo ir mane sustabdė policija. Tipo reidas ir kas antrą mašiną stabdo. Nu aš sustojau, aišku. Buvau truputį persigandęs, kad nepripūsčiau promilių, kadangi vakare prieš tai gėriau giros. Paprašė dokumentų, viską pažiūrėjo ir po to pasakė, kad ieško narkotinių medžiagų ir dėl to turi apieškot mašiną. Na aš tai neturiu ko slėpt, leidau. ieško ieško jie ten ir rado mano Nokia prikurkės kroviklį bei iPodą. Klausia “kas čia?”. Paaiškinau… Paėmė ir konfiskavo, blyn. Atidavė dokumentus ir palinkėjo gero kelio. Nesupratęs tokio poelgio, išlipau ir priėjau prie policininko. “Na, jūs tą įPodą turbūt naudojat vairuodamas, o kadangi telefonų ir panašių prietaisų vairuojant naudot negalima, dėl to aš jį iš jūsų ir konfiskuoju. Kone šaukt pradėjau, aiškint, kad iPodą aš įsijungiu prieš važiuodamas ir visą kelią jo net neliečiu – groja jis. Ne, vis vien blogai. Po gero pusvalandžio policininkas labai netikėtai atiduoda man daiktus ir palinki gero kelio. Nieko nesupratau, vienu žodžiu… Einu jau link mašinos ir dar atsisukau pažiūrėt į tą policininką. O jis kaip tik rodė savo kolegai, kuris jau stovėjo prie mano mašinos, įvairius ženklus, reiškiančius mano nužudymą (ranka per kaklą). Sulėtinau žingsnį, pakėliau rankas, parodydamas, kad neturiu jokių rimtų kėslų. Bet nepadėjo – mane peršovė. Tada aš iš kažkur išsitraukiau pistoletą ir staigiais judesiais po kelis šūvius sušėriau tiems abiems policininkams. Mane toliau varpė kulkos. Iš viso kokių 20 jų buvo pas mane. Panašiai iššaudžiau ir į policininkus. Kaipgavęs 20 kulkų, jaučiausi dar visai neblogai. Pasukau į greitąją pagalbą, pradėjau pasakot istoriją ramiai, neskubant. Moteriškė tai ten panikavo, išgirdus, kiek kulkų gavau ir kad dar šneku su ja. Nuėjau pėsčiom aš iki tos ligoninės, gal pora kilometrų. Bet jau buvo pasidarę sunku eit, kvėpuot, jaučiau, kad merdėjau. Pabudau dustantys, paliegęs labai. Kokias 10 min dar gulėjau, bandžiau atsigaut, prakvėpuot…

Tarakonaz

Dėdė psichas 2

Pirmas potyris ana štai čia.

Pirmadienį vėl buvau Martyno Mažvydo vidurinėje mokykloj (Pilaitėje). Ir vėl reikėjo atlikti tokį pat darbelį – prižiūrėti moksleivius, kol jie pildys anketas. Atvažiavau, prisiparkavau… Viskas taip pažįstama, taip priminė pirmąjį kartą, kai lankiausi toj mokykloj. Net tas pats neišsimiegojimo jausmas… Nu aišku, pati Pilaitė ir šiaip man nėra svetima.

Šįkart pasimetimo daug mažiau. Ėjau pas septintokus. Bet tai kokie jie ramūs buvo, tai eina sau. Viską ramiai, nekeliant balso pasakiau, išdalinau tas anketas ir jie ramiai pildė. Jėtau, net neįdomu buvo. Bet pastebėjau, kad kai šnekėjau, tai toks griežtumas tarsi įsijungia. Labai rimtai, be šypsenos šneku su mokiniais. Bet gal dėl to jie manęs ir klauso, ne? Nes vėliau, kai ėjau pas aštuntokus, tai kelis kartus piktai surėkiau, kad netriukšmautų, tai kaip mat nutilo ir visą pamoką buvo tylūs. Moku suvaldyti klasę, spėju – neleidžiu lipti man ant galvos. Dar koks pastebėjimas, tai kad septintokai nuo aštuntokų skiriasi ŽIAURIAI. EEEina sau, kaip per tuos metus visi užauga. Ypatingai merginos – visi moteriškumai išryškėja ir tikrai atrodo vyresnės už berniukus. Stebėjausi – kažkaip niekada neatkreipiau, kad tokie ryškūs skirtumai. Ta proga reikia peržvelgti senas klasės nuotraukas ir pažiūrėt ar pas mus irgi taip keitėsi staigiai branda. Dar buvo įdomu, kad tarp aštuntokų yra 15 metų ir 13 metų vaikų… Jei 8 klasėj, gegužės mėnesį, vaikui dar 13, tai blyn, jis ėjo į pirmą klasę vos vos vos sulaukęs 6 metų… Nu blyn, jaunus paleidžia mokyklon. Kažkaip dar suprantu, jei būna daugiau nei 6,5… Kai buvau jau trečioj klasėj, vėl pas aštuntokus ėjau, tai teko rėkaut daugiausiai. Bet kaip malonu valdyt klasę. Visi nutyla ir žiūri, ką sakysiu toliau. Vieną tai net persodinau. Triukšmavo gale kokie 6-7. Ilgai galvojau, ką čia padaryt. Persodinau vieną į priekį – nutilo visas galas. Kitas dar blyn nedavė ramybės ir prašė, kad paleisčiau jį anksčiau, bet nepasidaviau, neišprašė. Bet nagli ir mandri dabartiniai moksleiviai, eina na. Per pamoką gale kai šnekėjos anie, nugirdau, kaip viena mergina (špakliuota visa, rožinė, baisi) skundės, kad jau žiauriai rūkyti nori. Nu max 15 metų jai. Pasibaigus pamokai, kol laukiau, kol vienas baigs pildyt, žiūrėjau pro langą ir kaip tik mačiau ją ir kitą jos klasioką einančius lauke ir betraukiančius cigaretes. Nu šakės. Kiti iš tos pačios klasės aptarinėjo, kaip gėrė šeštadienį ir kaip kažkoks draugas svirduliavo. Nu ok, aš turbūt žiauriai naivus, bet nu blyn, jiems 14-15 metų. Mane vis vien dar tokie stebina…

Tarakonaz

Kai pasensiu, nupirksiu jam kiaulę

Kažkaip nebeišeina rašyt normaliai. Va norėjau aprašyt kelis filmus, kuriuos mačiau, tai visiškai nesiriša normaliai sakiniai – tuščia galvoj, jokių gražių ir skambių sakinių joje nėra. O anksčiau kaip atsisėsdavau rašyt, tai vienintelis sunkumas buvo spėt paskui minčių tekmę. Gal su amžiumi (yeah, labai pasenau, tipo) darosi sunkiau? Nors veikiau įgūdžiai silpsta dėl to, kad nerašau.

Vakar beeidamas susikibęs rankomis su ***, sutikau ne tik Paulių K., bet ir Povkę! Prisimenant, kaip prieš porą savaičių lygiai taip pat einant sutikau 8 ar 9 pažįstamus, galima daryti išvadą, kad kuo labiau nori likti nepastebėtas, tuo didesnė tikimybė, kad tave pastebės. Dar betrūksta tik to, kad sutikčiau patys žinote ką, kol eičiau su ***. O bet tačiau, kodėl nieko nesutinku, kai būnu vienas?

Likę pavasario savaitgaliai bus nerealūs.
Gegužės 14 – FastLap
Gegužės 20/21 – Klasės meetas
Gegužės 28 – Slalomas
Reikia viską labai gražiai susiderinti su mokslais, nes krūvis jau artėja… Atsiskaitymai visokie visokiausi…

Nebėr ką rašyt, kad atrodytų padoraus ilgio įrašas viešinimui. Bet užtat sugalvojau skambų, iššaukiantį pavadinimą, nesusijusį su įrašo turiniu.

Tarakonaz

StreetKing.lt orientacinės – I etapas

Facebookėje pastebėjau, kad streetking.lt organizuoja pirmą orientacinių varžybų etapą, tad parašiau Mantui, Mindaugui su pasiūlymu dalyvaut. Mindaugas nepanoro. Tačiau dviese su Mantu nutarėm važiuot – atrodė visai įdomu. Dar ir komandos pavadinimą gražų sugalvojom – “Kibirai”.

Atvažiavom į vietą… Blyn. Visi visus pažįsta, linksmi, kalbasi. Nu mes tik Abudhabi racing komandą pažinojom, kadangi slalome dalyvavo. Tai jie truputį atskleidė tam tikrų niuansų. Pasirodo, kad daug geriau važiuot keturiems, nei dviems – viskas daug greičiau vyksta. Kol vairuotojas su keleiviu sėdi mašinoj, kiti du ieško kodo ir staigiai praneša tiems dviems mašinoj. Keleivis sėdi su kompu, iškart jau ieško internete, kur važiuot, o vairuotojas gali privažiuot arčiau, kad mažiau dviems paleistiems komandos nariams eit/bėgt reiktų. Ateinantį etapą reiks bandyt taisyt šią spragą.

Pirma kodą gavom sms žinutę ir suvedę jį į tam tikrą puslapį, gavom užuominą. Sukurta visa istorija apie vaikiną, pamačiusį merginą sporto klube, kurios jis ieško. Pirma užuomina skambėjo panašiai į “o kur ji yra? Gal jos vardas Viktorija? O gal vardas kitoks?” ir liepimas kodo ieškot ant daikto su užrašu “10kV ir 0,4kV”. Nu blyn. Aš iškart pagalvojau, kad reikia sporto klubo “Karolina”, nes “vardas kitoks”, tai mes blyn ir nuvažiavom į Karoliniškes… Net radom transformatorines su tais užrašais!!! Nu blyn, viską išieškojom, nu bet nieko neradom. Ilgai dar ten trynemės ir net po to paprašėm pagalbos, tad davė naują užuominą, kuri jau aiškiai nurodė, kad reikia važiuot prie Vichy vandens parko. O kodėl? Taip ir likom nesupratę… Nu bet ten nuvažiavę jau radom kodą.

Antra užuomina buvo apie sporto klubą FitCurves ir ten išvis jokio galvosūkio nebebuvo. Užuominos – Šeškinės TEO pastatas ir neįgaliųjų vieta parkinge. Iškart radom tiek vietą, tiek kodą.

Trečia užuomina – “universali sporto arena” ir “ledo rūmai”. Nu tai aiškiau, nei aišku. Apvažiavom pro tą pusę, kaip reikėjo (kad “pušelės liktų dešinėj”). O ten buvo eilėėė kaip reikiant. Pasirodo, ten, neapšviestoj aikštelėj, reikėjo apvažiuot slalomą. Tad Mantas gavęs žemėlapį bėgiojo, o aš jam iš paskos važiavau. Nebuvo sunku. Kitiems dalyviams su S klasės mersu sekėsi tikrai sunkiau. Kai apvažiavom, Saulius davė kodą ir varėm toliau.

Ketvirta užuomina – Impuls sporto klubas Karoliniškėse. “Du žaibai ir didelis vamzdis tarp jų”. Atvažiavę radom 2 priparkuotus opelius aikštelėj, tarp kurių tikrai buvo vamzdis. Stebėjomės, kaip čia taip pavyko… Turbūt organizatorių automobiliai ten. Kodą radom ant vamzdžio prie sienos pusės. Bet jau taip gerai užkištas, kad eina sau…

Penktasis punktas buvo Vingio parke (užuominos apie estradą). Kalba ėjo apie pėsčiųjų tiltą ir sunkiai dviračiais pravažiuojamą vietą. Aš žinojau, kur tai yra, tad tiesiu taikymu ten ir nuskuodėm. Oi, čia jau reikėjo normaliai pabėgiot. Padusau net ir sušalau, nes jau tikrai šaltoka buvo!!! Šiaip ne taip radom tą kodą ir bėgom atgal. Uch, pavargęs buvau ir padusęs.

Šeštoji užuomina buvo apie “vieno lito savininkę” ir maniežą. Tai veikiausiai, Žemaitės. O aš tai jo negirdėjau. O bet tačiau, prieš mus važiavom kiti dalyviai su golfu, tad mes tiesiog sekėm juos. Kodas turėjo būt ant neveikiančio žibinto… O jau kiek ten daug tokių neveikiančių žibintų. Klaidžiojo vienu metu 3 komandos berods, jei ne 4. Visaip ten ieškojo ir panašiai, bet galiausiai radom.

Septintoji užuomina – Žalgirio stadionas ir kasos. Nu bet ten tai irgi sunkiai paslėpta buvo. Irgi teko paklaidžiot, eina na. Irgi radom, nors ir užtrukom.

Aštuntoji užuomina – Šilo tiltas, kartingai ir “kavinė”. Nu tai ten jau nesunkiai radom tą užrašą ir tai buvo paskutinis punktas…

Grįžom į startinę vietą. Visi dalyviai jau buvo susirinkę, vėliau sužinojom, kad mes paskutiniai ir atvažiavom. Garbinga 20 vieta iš 20!!! Nu jo, juokinga ir man buvo. Bet buvo tikrai smagu tiek man, tiek Mantui. Planuojam dalyvaut ir kitą kartą po 2 savaičių. Lyg ir Saulius žadėjo prisijungt į ekipažą su racijom ir panašiai. Tai jei taip bus, tai tikrai turėtų pasisekt daug geriau.

Dar vėliau kartu su Sauliumi nuvažiavom “super kebabų” ir aš dar arbatos paėmiau – gerklę skaudėjo po tų visų lakstymų. Tai nuo 00:00 iki 2:30 kažkur ir prašnekėjom tryse! Vakaras, naktis – awesome. Labai gerai praleistas laikas.

Komentarai? Maroziukai su Honda S2000 tai eina sau. Nėr net ką komentuot. Stebėjaus tiesiog jais. Ir lakstė greit, ir maroziškumas labai jautės. Dar va šiandien galvojau, kad tos užuominos (na, nepaisant pirmosios) tai išties nėra labai sudėtingos. Faktiškai iškart nurodo tikslią vietą ieškojimui. Jei aš organizuočiau, bandyčiau rašyt taip, kad labiau galvą palaužyt reiktų. Bet čia gal pirmasis etapas toks lengvas, gal bus sunkiau vėliau?

Tarakonaz

D1Sport Turbo slalomas – IV etapas

2011-04-16. Sudalyvavau jau ketvirtame savo slalome! Veikiausiai jau galutinai užsikabinau ant slalomų kabliuko ir tai vis labiau man patinka, tampa aistra. Šeštadienį, anksti anksti, apie 9h, su broliu buvau Trakų Dvarkiemio aikštelėj. Tuščia, tylu ir ramu… Vėlavo žmogus, laukt reikėjo. Bet galų gale pradėjom ruoštis drifto treniruotei ir slalomui. Sunešiojom palapinę, skėčius, kitus reklaminius dalykus ir kažkelintą valandą prasidėjo drifto treniruotė. Gavau stovėt trasos vidury – kuoliukus prižiūrėjau. Prisiuosčiau dūmų, veidą padengė guma, ausis užgulė triukšmas (visgi už kelių metrų nuo manęs slydo visi tie nebrendylos drifteriai)… Bet nuotaika buvo gera.

Ir tatai galų gale atėjo eilė slalomui. Numeris mano buvo vos 28, tad niekur neskubėjau… Reikėjo dar visą renginį prižiūrėt, stebėt dalyvius – ar nenumuša kuoliukų, ar taisyklingai pravažiuoja. Net raciją turėjau! Patiko man šios pareigos. Teko pabendraut ir su rimtesniais dalyviais, su SVC instruktoriais. Todėl, kai atėjo mano pirmojo važiavimo eilė, pravažiavau visai neblogai.

Tas pirmasis važiavimas… Trasą tai aš gi mokėjau – pakankamai atsižiūrėjau jau į kitus dalyvius. Taip pat prisiklausiau patarimų, kaip kuo geriau pravažiuot tuos kelis sudėtingesnius posūkius. Dar va Nookis davė GoPro kamerytę ir viską nufilmavo (šitame video mano važiavimas nuo 3:11). Netempiant gumos, nes nėr čia ko pasakot, padariau antrą greičiausią laiką (buvo dar vienas su Astra, kuris padarė identišką laiką – net šimtosios sekundės dalys sutampa). Tik J. Eimontas buvo greitesnis, bet tai ko norėt. Tiesa, aš dar vienoj vietoj net trumpam buvau pamiršęs, kur važiuot ir nespaudžiau gazo (matosi tame video – ten, kur bišken keikiuos)!!! Gal ir paskubėjau aš džiaugtis šiuo puikiu pasirodymu, kadangi važiavimų iš viso net 4, iš kurių 2 įskaitiniai, tad viskas dar gali pasikeist – kiti tikrai apsipras. Bet nuotaika vis vien buvo gera. Grįžau toliau teisėjau.

Antrasis važiavimas buvo 2 sekundėmis geresnis už pirmąjį ir mano laikas vėl buvo antras geriausias. Not so bad. Vėl baisiai džiūgavau. Šitas važiavimas, beje, ir buvo pats geriausias.

Trečiasis važiavimas tai baisiai kurioziškas. Priminsiu, kad pirmi du mano važiavimai buvo tikrai labai geri, o lyg to dar būtų negana, aš gi stebėjau kitus dalyvius ir privalėjau prižiūrėt, kad jie važiuodami teisingai pravažiuotų trasą… Vat. Atsisėdau važiuot… Pirmą apsisukimą įveikiau tobulai. Apsisukau ir… pamiršau, kur toliau. Bet taip juodai. Sustojau, pastovėjau ir neprisiminiau. Grįžau į finišą. Siaubas kažkoks. Net po “finišo” dar protas aptemęs buvo ir neprisiminiau trasos. Blyn blyn, tokio failo dar niekada neturėjau… Iškart visi puolė klausinėt “kas nutiko?”.

Ketvirtasis važiavimas buvo irgi neblogas. Prieš važiuojant mintyse tūkstančius kartų atkartojau trasą, kad nepasikartotų trečiojo važiavimo klaida. Šitas buvo tik 0,06s lėtesnis už antrąjį. O bet tačiau, laikai abu visai nieko tokie, bet apie podiumą tai galėjau pamiršt. Bet nieko, vis vien neblogai.

Dar po slalomo Mindaugas mus tris (Mantą, mane, brolį mano) pravežė su S3 slalomo trasoj ir po to šiaip kely. Eeeina sau, kokia trauka, kaip smagu buvo. SUkelė plačią plačią šypseną!

Vėliau, sutvarkius visą aikštelę (nunešus tas pačias palapines, reklamas atgal) mane dar pravežė su Silvia S14 ruošta driftui. Kokie 300-400 arkliai joje ganos! Irgi kaifas.

Vėliau dar su Mantu ir Audrium susitikom prie random degalinės grįžtant namo ir pasidarėm mini fotosesiją. Žiauriai gera diena buvo. Kupina nenormalių įspūdžių.

Rezultatai geri visgi. 5/21 FWD ir 7/41 bendroj įskaitoj. Mantas pasirodė taip pat gerai – 7/21 ir 10/41. Žiauriai džiaugiausi po šio slalomo!

Tarakonaz

D1Sport Turbo Slalomas – III etapas

2011-04-03. Štai sudalyvavau šitame slalome… Išvis visa diena nuostabi buvo – pabėgau nuo tos nuobodžios psich. istorijos, kuriai mokiausi ir leidau sau atsipūst. Nuo pat 8 valandos atvažiavom (su broliu buvau) į Trakų Dvarkiemio aikštelę, kurioj iš pradžių vyko slalomo treniruotė, kurią organizavo Saulius. Buvo visai smagu, tik gaila, kad niekas nematavo laikų ir panašiai. Tad visus kartus važiavau nors ir stengdamasis kuo greičiau, bet truputį atsipūtęs. Va ir brolis dar šalia sedėjo visą laiką (neišmečiau jo dėl didesnio svorio automobilyje). Patiko jam, kaip supratau.

Vėliau buvo driftas. Neįdomu čia, nepasakosiu. Ai nu, verta nebent paminėt, kad Silvia S15 buvo išlėkęs pjaut žolės ir arti žemės ir sulaužė bamperį.

Ir galiausiai slalomas. Blyn. Net nesinori apie tai kalbėt. Pirmi du važiavimai buvo prastoki! Nu bet visiškai failinau. Net atbulinį teko naudot kelis kartus. Nu šūds. Bet dar buvo likę 2 važiavimai, kurie gali viską išgelbėt (iš 4 važiavimų tik 2 įskaitiniai). Nepatenkintas, liūdnas buvau. O bet tačiau, prieš tuos paskutinius važiavimus man pavyko susikaupt ir juos pravažiavau pusė velnio taip. Gal net neblogai visai. Va ir video yra (su komentarais net). Iš principo greičiausias važiavimas, bet kuoliuką kliudžiau, dėl ko prideda 5s prie važiavimo laiko, nors jis man laiko faktiškai nesutaupė labai…

Šiaip diena smagi buvo, kas be ko. Velniškai daug pažįstamų, gera atmosfera. Net auto.Banginių kiek buvo!!! Shropna, Natalija, One, Viras. Iš jų dalyvavo tik Shropna su Shropnienė, bet vis vien ok. Su visais pabendrauta – smagu. Dar ir Nookis su savo GoPro pasirodęs buvo ir filmavo mano pirmąjį failinį važiavimą (kurio nerodysiu).

Rezultatai tai nelabai mane džiuginantys (nu norisi vis tobulėt, o šį kartą tai nepavyko). Bet visgi… 10/20 FWD ir 14/48 bendroj įskaitoj…