2007 08 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Bankrotas

Bankrutavo blogas. Atsiras lėšų – grįš ir blogas. Zi end.

Tarakonaz

Šūdas kvadratu

Kiekvieną vakarą pasijuntu blogai. Kažkoks vienišas, paliktas ir šiaip lievas. Ir kiekvieną vakarą visokios lievos mintys lenda galvoj. Nieko, reikia mintis nukreipt kitur. Jau gal prieš 4-5 dienas parašiau Jurgiui Didžiuliui laišką su klausimu apie jo Subaru. Aišku, aš atsakymą žinau, bet buvo įdomu, ar jis atrašys, ar tiesiog numes į spamą ar trashbiną. Turbūt numetė, bet man dzin. Va tokios melancholiškos nuotaikos visai neblogai (mano subjektyvia nuomone) rašosi įvairūs (nežinau kaip pavadinti) ‘įrašai’. Taip ir šį vakarą prieš 20 minučių parašiau tokį ‘įrašą’ Bitėj+. Bet gerai… Parašius man pasidaro lengviau. Tai kodėl gi turėčiau nerašyti? Ir dzin, kas ką pagalvos – nuo nuomonių nenumirsiu. Geriausia išeitis nuo minčių – miegas…

Tarakonaz

Pilkas

Aitvarai nusineš mane.
Ten kur gera ir šilta.

Bet jie mane palieka.
Net neprisimena kas esu.

Toks nepastebimas pilkas.
Lyg skruzdėlė tarp kitų skruzdėlių.

Aitvarai net negirdi šauksmų.
Aš nieko prisikviesti nebegaliu.

Jie nuskrido ir jau vėlu.
Telieku aš tarp kitų skruzdėlių.

Taip pilka bus visada.
Nes tu aukščiau už mane.

Tarakonaz

Dvaras dvarelis

Senas senas ir didelis didelis apgriuvęs namas. Buvau aš, dar keli draugai ir kažkokia bobulytė… Tame name buvo labai niūru, viskas buvo aplūžę ir supuvę. Tuomet bobutė pavirto į raganą (baisi baisi buvo). Mes pradėjom bėgt nuo jos. Bėgiojom po visą namą. Buvo įvairių tunelių, slaptų praėjimų ir panašių dalykų. Grindys lūždavo ir tinkas byrėdavo, kai bėgdavom pro šalį. Atsidūrėm viršuj. Buvo trumpas pokalbis su bobulyte ir po jo paaiškėjo, kad mes išlaikėm kažkokį išbandymą. Ką žinau… Tada mes tapom bobutės pagalbininkais ir turėjom gaudyti kitus vaikus. Bet vos tik atsidūrėm apačioj, sprukom pro duris laukan. Bėgom pro parduotuvę ir per balas. Viskas dingo. Atsidūrėm tuštumoj…

Tarakonaz

Lotus 7

Vienratis
2007-08-13
18:30 – 21:30
Nuvažiuota 6,85 km
Važiavimo trukmė 40 min
Vidutinis greitis 10,2 km/h
Maksimalus greitis 16,5 km/h

Nuvariau pas Žlioba. Ten kai ką filmavom. Va. Buvo linksma. Daugiau nebeturiu ką pasakyt. Che.

____________________

Vienratis
2007-08-14
16:30 – 20:00
Nuvažiuota 15 km
Važiavimo trukmė 1 val 30 min
Vidutinis greitis 10 km/h
Maksimalus greitis 20,4 km/h

Meetas Vingio parke. Buvo mūsų gan nemažai. Nikas buvo atvežęs dalių, kurias kai kurie užsakinėjo. Pedalai, apsaugos ir ventilio kamštukai. Vienam čiuvui neatsisuko pedalas. Nutarėm nuvažiuot į kažkokią parduotuvę, kad nuimtų. Bandė bandė, bet nepavyko. Po to dar nuvažiavom į Hawaii Express, kur nuėmė ir pakeitė pedalą. Tada nuo HE važiavom iki Vingio parko ir ten išsiskirstėm.

____________________

Dviratis
2007-08-15
18:45 – 21:00
Nuvažiuota 17,3 km
Važiavimo trukmė 52 min
Vidutinis greitis 20 km/h
Maksimalus greitis 64 km/h

Reikėjo nulėkt pas tėvą į Naujininkus pasiimt paso, nes sekančią dieną (08-16) važiavau į Baltarusiją dienai. Tai va lėkiau lėkiau ir po 25 minučių buvau ten. Dar ten broliui reikėjo įrašyt kažką. Tai užlaikė… Po to grįžau namo. Nieko įdomaus, vienu žodžiu.

____________________

Dviratis
2007-08-17
16:00 – 17:00
Nuvažiuota 15,2 km
Važiavimo trukmė 45 min
Vidutinis greitis 20,3 km/h
Maksimalus greitis ~55 km/h

Reikėjo nulėkt į Kalvarijų 1 ir Maumedžių gatvę. Iš pirmo variau į Kalvarijų 1, nes norėjau Ukmergės plentu varyt žemyn. Nuvariau, bet neturėjau spynos – buvau palikęs namuose. Stengiausi kuo greičiau atiduot ir paimt dokumentus. Nors aiškiai supratau, kad tai neturi jokios prasmės, nes dviratį pavogti per kelias sekundes gali. Bet man pasisekė – dviračio nepavogė. Tada variau į Maumedžių gatvę. Ten daviau dokumentus ir variau namo. Bevažiuojant šiek tiek atsilaisvino vairas. Reikėjo prisukt, bet neturėjau tuomet rakto (atsisuko ne ten, kur priveržiama, kad suktųsi į šonus, o ten, kur vairas pritvirtintas prie stemo, todėl sukti netrukdė). Planavau, kad kitą kartą eidamas važinėt prisisuksiu. Cha.

____________________

Dviratis
2007-08-21
17:30 – 18:30
Nuvažiuota 14,5 km
Važiavimo trukmė 49 min
Vidutinis greitis 17,5 km/h
Maksimalus greitis ~50 km/h

Pamiršau prisukti vairą ir išvažiavau. Lyg to dar būtų negana, dviratis siaubingai braškėjo ties centrine ašimi. Važiavau lėtai ir atsargiai. Visų pirma, nuvažiavau į mokyklą pasižiūrėt, ar nėra klasių sąrašų (dėl pasirinktų skirtingų pamokų, galėjo išskirstyt klasę). Sąrašų dar nebuvo, o pavaduotoja jau buvo išėjusi namo. Nieko nepešęs variau į Fabus į kioską prie Adrijos namų. Ten gavau dokumentus. Kita stotelė buvo kioskas Baltupiuose. Ten net pinigų man davė. Che. Tada važiavau į Maumedžių gatvę atiduot dokumentus. Galiausiai reikėjo susitikt su viena mergina prie ‘Mandarino’. Laukiau gal 10 minučių. O tada variau namo. Dieve, kaip barškėjo dviratis.

____________________

Vienratis
2007-08-22
16:30 – 20:30
Nuvažiuota 11 km
Važiavimo trukmė 1 val 5 min
Vidutinis greitis 10,2 km/h
Maksimalus greitis 17,7 km/h

Nusileidau į garažą, suveržiau vairą ir nuvežiau dviratį taisyt. Tada grįžau namo ir, paėmės vienratį, išskubėjau link mokyklos. Vėl nieko naujo (kitą dieną dar ėjau pėsčiom ir pranešė gerą žinią – klasės neišskirstė). Tada nuvariau į 43 autobuso stotelę, pakeliui sutikdamas Žlioba su vienračiu. Varėm į meet’ą. Karšta diena buvo. Siaubingai. Va. Išlipom ir jau pradėjom važiuot… Varau varau. Babach… Vos nenukriuvau, bet pėda su trenksmu atsitrenkė į žemę. Ir dar vienratis nukrito ant gatvės. Bet vis vien žvengiau. Užlipau, varau toliau… Ir štai… Sutikau est…. Che. Nesitikėjau. Prasimetėm keliais žodžiais ir variau toliau. Katedros aikštėj jau buvo Nikas. Po kurio laiko dar atvarė Gytis… Ir… Viskas. Buvom tik 4. Nikas turėjo krepšinio kamuolį, klouno nosį ir LR peruką. Linksmai atrodė. Gytis pasikeitė sėdynė, nes jo sulūžo. Va. Kažkiek pasisukiojom Katedros aikštėj, o po to numynėm iki Lietuvos Pašto, kur Nikas buvo palikęs automobilį – pasidėjo daiktus. Tada važiavom į Sereikiškių parką. Ten ratą apsukom ir pailsėjom prie viešojo tualeto. Po to Pilies gatve varėm link Vokiečių gatvės. Ten vėl sustojom pailsėt. Ir jau nutarėm važiuot namo… O tada… Bevažiuojant Žlioba pamatė nerealų automobilį – Lotus 7 Kit Car’ą. Gerai, kad fotiką turėjau. Va. Tada Vilniaus gatve nuvarėm iki autobuso stotelės ir įsėdom į 43. Autobuse sutikom Mantą su Greta. Tai su jais šnekėjom. Po to jau aš išlipau ir variau namo.
/1.jpg /2.jpg 3.jpg /4.jpg /5.jpg /6.jpg /7.jpg

Tarakonaz

Formulė vienas

Pažiūrėjau F1. Rezultatu esu labai patenkintas, bet varžybos buvo gan nuobodžios. Jau starte Kimis aplenkė Hamiltoną ir abu Ferrariai iki pat pabaigos važiavo priekyje. Abiems McLarenams starte nepasisekė ir tai sukėlė šypseną mano veide – užteks jau jiems pirmaut. Trullis pirmame posūkyje apturėjo kontaktą ir apsisuko (finišavo 16). Kurį laiką nieko įdomaus nebuvo… Tik prieš antrą sustojimą pituose sprogo Hamiltono padanga, todėl jis finišavo 5, o Alonso pavyko iškovot 3 poziciją. Dar, tiesa, neblogai važiavo BMW komandos pilotai – Heidfeldas 4, o Kubica 8. McLaren dabar turi 148, o Ferrari 137 taškus. Skirtumas labai nedidelis – reik tikėtis, kad po sekančio etapo jis visai dings (nebent McLaren atgaus 15 taškų, kuriuos prarado Vengrijoje, gavę baudą). Hamiltonas – 84, Alonso – 79, Massa – 69, Kimis – 68. Teoriškai, bet kuris iš jų gali tapti čempionu. Visapusiškai palaikau tiek Massą, tiek Kimį – vis geriau nei Alonso ar Hamiltonas. Šiandien daugiau nieko įsimintinesnio ir neįvyko. Ryte susiradau template blogui ir viską išverčiau į lietuvių kalbą. Dar pakoregavau mažas smulkmenas. Mano nuomone, dabar čia viskas labai gražiai derinasi. Kokia Jūsų nuomonė? Va dabar už lango lyja ir plaukia tamsūs tamsūs debesys. Paulius lygiai prieš valandą kvietė į lauką, bet atsisakiau (ir gerai, nes dabar būčiau šlapias). Ateinanti savaitė bus labai sunki (lyginant su visa vasara) – pirmadienį 16 valandą eisiu pas kosmetologė, kad ji išvalytų poras (visai nenoriu, bet, turbūt, reikia); antradienį bus AN koncertas, kurio tikrai nežadu praleist; trečiadienį 14 valandą eisiu pas dantistę, o 19 valandą bus LFS turnyro naujokų varžybos (toks aš ir naujokas… Visi jau dabar sako, kad laimėsiu). Geriausiai pasirodę vairuotojai pateks į turnyrą. Man visi sako, kad esu gan perspektyvus ir turėčiau patekt į vieną iš pačių geriausių komandų; ketvirtadienį 17 bus vienračių meetas; penktadienį dieną su mama važiuosim bandyt Mazda 6 (renkasi naują automobilį), o vakare bus Kritinė Masė, kurioje tikrai reiks dalyvaut – po praeito mėnesio KM (kai policininkai blokavo kelią) buvo keli straipsniai internete, kurie pritraukė daug naujų dalyvių; šeštadienį 10 valandą reikės eiti į mokyklą… Štai ir baigėsi atostogos. Nenuveikiau nieko, bet labai gerai pailsėjau ir jau visai noriu į mokyklą.

Tarakonaz

Dvigubas gimtadienis

Ir štai šiandien toji diena, kai Marijai sukako 17. Prasivarčiau iki 11 ir po truputį nenorom kėliausi… Nusiprausiau ir kažką suvalgiau. Po to parėjo SMS su klausimu ‘kada tavęs tikėtis?’ (suprast – pas Mariją). Pažadėjau iki 14 atsibelst ir prisiminiau, kad dar nieko atviruke neužrašiau. Parašiau, nuplėšiau visokias etiketes ir įdėjau žaislinį Kempiniuką į dovanų maišelį su Bartu iš Simpsonų. Lauke nebebuvo taip karšta, kaip paskutinėmis dienomis, todėl man pasisekė iki Zujūnų nusigaut sausam. Einant nepamačiau nei vieno troleibuso, o stotelėse buvo daug daug žmonių. ‘Ar kažkas troleibusams nutiko, ar aš tokiu metu pataikiau eit?’ – pagalvojau. Ėjau jau keliu, kur nėra jokio šaligatvio… Labai nervino automobiliai, kurie važiavo ne tik greitai, bet ir arti manęs (nesistengė pasukti vairą kairiau)… Prie Marijos namų ant žemės su kreida buvo kažkas užrašyta, bet aš nemačiau, nes stovėjo automobilis. Paskambinau 7 ir man pro domofoną liepė lipti kuo lėčiau. Užlipau ir užtikau Mariją bevalgant. Palaukiau kažkiek ir vienas kitam įteikėm dovanas (ji dar buvo neįteikus dovanos mano gimtadienio proga). Ji labai apsidžiaugė ir aš labai apsidžiaugiau. Mar krykštavo, pamačius kempiniuką, o aš tyliai varčiau jos dovanotą albumą su mūsų abiejų nuotraukomis. Neturėjau ką pasakyt – dovana buvo nuostabi. Užtikrintai galiu sakyt, kad tai pati geriausia dovana, kokią tik esu gavęs. Pabuvom pas Mar dar kažkiek. Grįžau namo 17. Pavarčiau dar albumą ir paskaičiau kas prie nuotraukų prirašyta – gražūs žodžiai. Po to prisėdau prie kompiuterio ir pradėjau žaisti su blogo šablonu. Koregavau įvairias smulkmenas ir spalvas. Dabar esu beveik patenkintas spalvomis – vis geriau nei buvo. Mano paskatinimu (lyg ir), čia blogą susikūrė ir mano draugas.

Tarakonaz

Žaibai ir Akropolis

Šiandien prabudau 10. Buvau prabudęs ir 6, nes mane pažadino žaibai ir griaustiniai. Turbūt jau įsivaizduojat, kaip garsiai turėjo griaudėt, kad mane pažadintų. Nuslinkau į virtuvę ir išgėriau stiklinę vandens… Vanduo buvo daug šiltesnis nei aš tikėjausi, bet man tai nerūpėjo, nes miegot vis dar norėjau. Grįžau, kritau ir užmigau, nes nebebuvo griaustinio. 10 ryte atsikėliau, pavalgiau ir nusiprausiau – beveik kaip normalus žmogus. 14 valandą turėjau susitikt su Rita (ji turėjo padėt man išrinkt dovaną Marijai). Ir susitikau. Atvažiavau 15 minučių anksčiau ir tikėjausi dar nueiti į Maximą nusipirkt gert, bet Rita jau laukė. Ech… Pradėjom varginančią kelionę po Akropolį. Tai šen, tai ten. Galiausiai, apėję visą Akropolį, ‘Limpopo’ radom kempiniuką – mažą ir didesnį. Rita patarė pirkti mažesnį. Paklausiau ir dar užteko pinigų maišeliui, atvirukui ir ‘Sprite’. Misija buvo įvykdyta ir važiavom namo. Dar užėjau į ‘2 ratai’ pasiimti sutaisyto dviračio. Nepakeitė nei vienos detalės – tik suveržė ir dar ten kažką padarė. Ir teko mokėt 20 litų, bet kitą kartą už darbą nereikės mokėt, jeigu veržimas nepadės ir centrinė ašis braškės. Po to visą likusią dienos dalį praleidau namuose – pažaidžiau LFS, padiskutavau visokiuose forumuose ir panašiai. Va vakare (galima sakyt, kad naktį) sugalvojau pradėt rašyt blogą. Bus matyt, ar nedings noras. Skaitytojų nesitikiu, nes gan neįdomiai rašau…

Tarakonaz

Priglausk

Šalta šalta šiandien. Ne dėl to, kad lauke lijo ar buvo vėsiau. Šalta todėl, kad nėra prie ko prisiglausti. Net radiatorius šaltas… Bet aš noriu prisiglausti prie žmogaus…

Prisiglausti ir pajausti nuoširdumą, meilę ir šilumą. Tik to man ir trūksta. Tokių žmonių nedaug. Ir jie visi nuo manęs slapstosi…

Tarakonaz

Mokykla?

Buvo pirma mokslo metų diena ir pirmoji pamoka – muzika. Kažkuo užkliuvau mokytojai ir ji man liepė eit prieš klasę dainuot… Po to per anglų pamoką sedėjau ir staiga mokytoja sako ‘Edgarai, nesiklausai, ką sakau. 2.’. Pradėjau ginčytis, kad aš juk nieko nepadariau. Ji tada kažkiek pagalvojo ir sako ‘Gerai jau. Rašau tau J (tarti JOT)’. Nusistebėjau tuo, bet jau nieko nesakiau. Tada atsiverčiau kitą puslapį knygoj. Tą, kurį reikėjo. Bet vos nusisukau ir atsisukau, buvo kitas puslapis. Atverčiau atgal, bet mano akyse visas tekstas pasikeitė ir buvo kitas puslapis. Taip ir nesupratau, kas darėsi. Po anglų kalbos pamokos buvo fizinis. Neturėjau aš tvarkaraščio, todėl nežinojau, kad fizinis ir dėl to neturėjau aprangos. Mokytoja paklausė visų kas neturi aprangos ir sakė eiti su ja. Kai atėjom (nežinau kokia ten vieta) davė visiem po šluota ir sakė pašluot salę. Nu kas gi beliko. Šlaviau šlaviau ir tada pamačiau kažkokiame sandeliuke du draugus. Pasisveikint norėjau. Bėgau tiesiai į juos ir tada aukštai pašokau ir su šluota trenkiau į kažkokią lentyną sandeliuke. Lentyna ir šluota sulūžo. Aš ir draugai pabėgom. Vos iš ten išėjom, į sandeliuką įėjo mokytoja. Ji pradėjo rėkt, kad mes viską nusiaubėm. Davė man sulaužytą šluotą ir su ja visą mokyklą liepė iššluot… Uf. Baisus sapnas.

Tarakonaz

6,12/282/285

Dviratis
2007-07-30
17:00 – 17:30
Nuvažiuota 7,5 km
Važiavimo trukmė 22 min
Vidutinis greitis 20,4 km/h
Maksimalus greitis ~45 km/h

Iki Maumedžių gatvės reikėjo nulėkt dokumentų paimt… Variau įprastinių maršrutu – Ateities prospektu. Į priekį nerealiai gerai važiavosi. Vidutinis greitis buvo virš 30. Laisvai automobilius aplenkdavau. Grįžtant atgal, supratau kodėl taip buvo – pūtė stiprus vėjas, kuris prieš tai buvo man palankus, o grįžtant atgal – nelabai. Grįžau uždusęs.

____________________

Dviratis
2007-07-31
17:00 – 18:00
Nuvažiuota 10,4 km
Važiavimo trukmė 31 min
Vidutinis greitis 20,3 km/h
Maksimalus greitis ~50 km/h

Buvo taip: reikėjo nuvežti taisyt kompiuterį… Mama įsidėjo jį į bagažinę, o aš variau su dviračiu, nes mamai dar po to reikėjo kažkur lėkt. Taigi aš išėjau iš namų kokiom 5 minutėm anksčiau. O toje vietoj (Kalvarijų gatvėj) buvom tuo pačiu metu. Dar per gatvę mane praleido. Nunešiau aš tą kompą ir variau atgal. Tai tiek.

____________________

Vienratis
2007-08-06
16:00 – 20:00
Nuvažiuota 10 km
Važiavimo trukmė 1 val
Vidutinis greitis 10 km/h
Maksimalus greitis 18 km/h

Meetas. Prieš jį nulėkiau nusipirkti batarkę speedometrui ir prisipūst padangų (net 3,6 bar). Kietos kaip akmuo… Bet gerai. Man taip patinka. Ir tuomet variau link rygos stotelės laukt autiko, kuriame dar ir mano draugas-klasiokas-vienratininkas-Žlioba varo. Sulaukiau, aišku. Kol laukiau tai ir batarkę pasikeičiau. Nuvarėm dar į Hawaii Express Vilniaus gatvėj pasvert vienračiu. Planavau, kad mano sunkesnis, nes pas mane yra speedometras, ilgesnis balnavamzdis ir dar sėdynė didesnė… Pedalai pas mus abu metaliniai-geri-brangūs, tai net nežinojau, kurio iš mūsų sunkesni. Bet visgi abu vienračiai sveria vienodai – 6,12 kg. Matyt, Žliobos pedalai sunkesni. Che. Tuomet varėm į Katedros aikštę. Buvom pusvalandžiu anksčiau, bet jau du vienratininkai buvo. Po kurio laiko ir kiti pasirodė. Mūsų buvo net 9 ar 10. Pamiršau. Vienas iš jų atsivežė krepšinio kamuolį. Visai linksma buvo su juo pasimėtyt. Nustebau šiek tiek, kad taip stabiliai ant vienračio jaučiuosi… Vietoj (visiškai nejudėdamas) jau beveik 5 sekundes išsilaikau. Vat taip vat. Dar po to nuvarėm į Hawaii Express, susimečiau su Žliobu ir nusipirkom raktą stipinams. Valio. Po kurio laiko namo varėm. Daug kas varė su Chrysler Voyager, nes vienas iš vienratininkų su juo atvarė. Bet aš su Žliobu varėm su autiku. Vat taip. Nu tada grįžau namo ir padėjau savo žvėrį į vietą.

____________________

Dviratis
2007-08-12
18:30 – 20:40
Nuvažiuota 6,5 km
Važiavimo trukmė 21 min
Vidutinis greitis 18,9 km/h
Maksimalus greitis ~35 km/h

Guliu, skaitau… Tada paskambina Mindaugas ir sako ‘varom pas Žliobą’… Pamykiau pamykiau ir sakau ‘gerai’. Greit šoviau į vonią plautis galvos, praustis… Po to dar šortus išsilyginau. 15 min sugaišau. Ir nulėkiau laukan. Aišku manęs jau laukė. Po to pas Ž varėm. Pabuvom, pakalbėjom (daugiausiai apie automobilius. cha.). Ir jau po to variau namo. Iš viso šį sezoną su dviračiu nuvažiuota 285 km, o su vienračiu 282 km. Vat taip vat.

Tarakonaz

Driokstelėjo

Tiesia kelią. Aplink daug vaikų, o tarp jų esu ir aš. Už vaikus dar daugiau darbininkų su savo nerealiais aparatais. Davė man pavairuot vieną tų ‘svieto lygintojų’. Vairavau vairavau ir po to atsibodo. Daviau pavairuot kitam vaikui. Priėjau prie darbininko, kuris tinginiavo. Rūkė, dūsavo, murmėjo kažką. Sako ‘vaikai kaip pridirba, tai po to važinėt neįmanoma’. O tada driokstelėjo sprogimas ir iškart po jo pasigirdo automobilių signalizacijos. Aplink automobilių nebuvo, todėl pagalvojau, kad realybėj kažkas sprogo. Prabudau, pažvelgiau pro langą… O ten gavnavozas… Tik sprogo toj pusėj, kur man nesimato. O fotiko nėra… Mama išsivežė. Su mobiliuoju nufotkinau. Po kurio laiko jis pavažiavo toliau ir buvo matyti padanga nusprogus. Irgi nufotkinau, bet prastai matosi. O po to jis iš lėto kažkur nuvažiavo. Tai va. Prabudau 7:30…