2012 08 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Nežinau pavadinimo

Vasarą aš pardaviau. Kasdien darbe vyksta įvairiausios peripetijos. Kad ir šiandien… Dalykas, kuris mane sunervino. Yra toks vienas elektrikas, kuris, mano akimis, labai arogantiškas, pasikėlęs, geros nuomonės apie save ir panašiai. Na, jis nėra durnas, košės galvoj yra, tačiau kartais jis stebina.

Dažnai mane bendradarbiai pašiepia dėl studijuojamos psichologijos. Ir šiandiena nebuvo išimtis. Na, ten juokais viskas vyksta, aš ir pats suprantu, neįsižeidžiu or smth. O va elektrikas ėmė ir tvojo teiginį “tu pasirinkai blogą gyvenimo tikslą”. Nu wtf.

Man sunkiausia suvokt, kaip žmogus gali vertint kito žmogaus gyvenimo tikslo pasirinkimo teisingumą. Nu ok, gali turėt nuomonę, bet negalima gi taip kategoriškai to teigti! Visų pirma, kas jis toks, kad galėtų taip sakyt? Galiu priminti, kad tai pasakė elektrikas, dirbantis tame pačiame darbe, kaip ir aš. Jis, beveik dešimčia metų vyresnis žmogus, dirba ten pat, kur ir aš, gauna gal kokiais 200 litų daugiau už mane ir drįsta taip vertint mano pasirinkimą.

C’mon, žiūrint esamuoju laiku, jis “prasimušęs” ne ką geriau už mane (nors yra vyresnis) ir sugeba man pist protą, kad AŠ blogą gyvenimo tikslą pasirinkęs. Kaip aš mąstau, tai kad aš bet kada turėsiu galimybę grįžt prie juodo darbo, BET baigęs studijas, turėsiu didesnę tikimybę pasiekt kažko daugiau. Ir išvis, jis net nežino mano gyvenimo tikslo. Jis tik spėjo, kad mano gyvenimo tikslas – kažkas su psichologija… Krč. Čia toooks durnas įrašas, nu bet aš negalėjau susitvardyt neišsakęs visko. Man darbe visą dieną sukos su tuo susijusios mintys. Nu kokia neteisybė, nu koks naglumas.

Išvis ten įdomus žmogus. Su savo kvailai dirbtinėmis šypsenomis nežinia ką vaidina. Jaučiu pyktį.