2008 10 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Keistas tas pasaulis

Ar ne keista, kad Lapkričio 1 diena yra ne tik ‘visų šventųjų diena‘, bet ir ‘tarptautinė vyrų diena‘? Aišku, šioje paralelėje dar galima įžvelgti panašumų. Na o bet tačiau, tai ne tik šių dviejų dienų diena… ‘Tarptautinė narkotikų vartotojų diena‘ – nustebau, kad ne ‘narkomanų diena’. Faktiškai, šią dieną švenčia beveik visi – ir narkomanai, ir vyrai, ir šventieji. Nešvenčia tik moterys… Oi, ne – pamiršau, kad moterys irgi vartoja narkotikus. Įdomu, su kuria iš šių švenčių ryt mane pasveikins. Šis įrašas keistesnis už patį pasaulį. 0#=78#.

Tarakonaz

Pasikeičiau pavardę

Vakar oficialiai pakeista pavardė. Gavau naują gimimo liudijimą ir pavardės pakeitimo liudijimą. Valio. O dabar prasidės linksmiausia dalis – paso, vairuotojo pažymėjimo, banko kortelės ir kitų dokumentų keitimas. 3#=78#.

Tarakonaz

'PoKauninis' sapnas

Važinėjau po Vilnių ir taisiau gatves. Turėjau žemėlapį, mobilųjį telefoną ir to man pakako – užsakovas paskambindavo, aš atvažiuodavau ir per porą minučių sutvarkydavau šimtus metrų kelio dangos (rankomis). Kai dirbdavau, galvoje kažkoks pašalinis balsas kalbėdavo apie pasaulio pabaigą, apie žmonijos ateitį, apie visos visatos ateitį. Aš į tai nereagavau, galvojau, kad šiaip koks žmogus įsibrovęs į mano sąmonę pokštauja. Vakare po darbų į svečius atėjo Guoda ir ji privertė sunerimti dėl tų balsų – sakė, kad tas vyras, kuris kalba galvoje, mėgins mane valdyti – lieps daryti įvairius nusikaltimus ir panašiai. Kitą dieną man pavyko pasikalbėti su tuo vyru, kuris su manimi kalbasi mano paties galvoje – sužinojau, kad tai yra Simon Dun***. Aš susiradau knygų. Bibliotekininkė pažiūrėjo į mane keistu žvilgsniu ir paklausė kur tas knygas radau. Nuvedžiau ją iki to skyriaus, bet jo nebebuvo… Atsivertęs vieną knygų, ant kurios viršelio buvo ir pats Simonas, pamačiau, kad knygos išleidimo data – 2032 metai… Bibliotekininkė nieko nesakiusi mane išvarė kartu su visomis knygomis (kokios 8 ar 9). Nuvažiavau pas Guodą ir ji pastebėjo, kad Simono veido bruožai panašūs į mano – skirtumas tik amžiuje. Pavarčiau knygą – joje smulkiai surašyti visokie svarbūs įvykiai chronologine tvarka – nuo 2006 iki 23** metų. Guoda milžiniškomis akimis pažiūrėjo į mane ir pasakė ‘tu esi tas‘.

Tarakonaz

Ir Kaune galima gyventi

Tarakonaz

Kaunas!

Buvau gi Kaune. Aplankiau ir S. Nėries, ir M. K. Čiurlionio, ir Maironio muziejus. Bet čia nesvarbu. Svarbiausia tai, kad pakeičiau nuomonę apie šį miestą – nėra jau taip blogai – ir Kaune galima gyventi. Tiesa, iš tokio ganėtinai trumpo paviešėjimo spręsti negaliu, bet pirmas įspūdis tikrai geras. Va. Turėjom truputį laisvo laiko, todėl nuėjom į Pizza Jazz ir ten atsisėdom prie biologų, kurie išėjo vos tik mums atnešė picas, todėl nereikėjo valgyti ant stalo kampučio. Dar truputį pasitrynėm Laisvės alėjoj ir tiek… Apibendrinu: kelionė patiko, muziejai patiko, miestas patiko, autobusas nepatiko (nes jo stabdžiams kažkas blogai). Daug nerašau, nes daug įdomiau nuotraukos. Ir du video čia: vienas ir du. 3#=75#.

Tarakonaz

Negimęs

1. Gavau pasą su nauja pavarde. Ir jame buvo 2 tušti laukeliai – gimimo data ir tautybė. Parodžiau klasiokams ir jie išsigandę į mane žiūrėjo. Taip, lyg būčiau ne žmogus.
2. Per televizorių žiūrėjau Formulę 1, bet lenktynes sustabdė, nes iškart po apšilimo rato pradėjo stipriai lyti. Vėliau prasidėjo ir kruša. Vietoj lenktynių buvo kažkoks lievas koncertas… Taip pat bolidus duodavo išbandyti paprastiems žmonėms – mačiau, kaip viena mergina nulėkė kažkur už trasos ir vos neatsitrenkė į žmones, kurie sėdėjo ant suoliuko. Kai pavažiavo atgal, pažiūrėjo į operatorių ir nusišypsojo. Tada įsijungiau Glocko (kuris atrodė kaip Rosbergo ir Vettelio miksas) interviu – jis labai neramus buvo, drebėjo, vaikščiojo pirmyn ir atgal, kai jo klausinėjo. ‘Ką galite pasakyti apie tuos pilotus, apie kuriuos praeitą lenktynių savaitgalį nešnekėjot?’. Glockas nusišypsojo ir pasakė ‘Tai Fisichella ir Sutilas. Apie juos nėr ko sakyt’. Prabudau 9:30, nes išsigandau, kad pražiopsojau lenktynes (po 10 minučių – 10:00).

Tarakonaz

Tūpai

Kaip šiandien tūpai pasijutau: sėdžiu anglų k. kabinete ir suskamba telefonas – Paulius B. Sako ‘išeik iš klasės, reikia pakalbėt’. Nu tai aš išjungiau ryšį ir išėjau iš kabineto, nes pagalvojau, kad šis laukia už durų. Jo nėr. Nuėjau į klasę – nėr; nuėjau į pirmą aukštą prie kito anglų kabineto – nėr. ‘WtF’ galvoju. Paskambinau ir paklausiau kur jis. Pasirodo, kad prie Lenkijos sienos ir norėjo pašnekėt telefonu (apie Hitlerį, beje). Nu ir šūdinai pasijutau. Šiaip ar taip, lauksiu įrašo apie Lenkiją Pauliaus Bloge. 2#=72#.

Tarakonaz

Google.lt… WTF?

Tarakonaz

BMW M3 (E30)

Keturios apvalios akys, riaumojantis variklis, pūsti sparnai, masyvus bagažinės dangtis, M ženkliukai ir nuostabaus dizaino ratlankiai… Tai – BMW M3 (1986-1992). Jų pagaminta vos 18k, Lietuvoj nėra nei vieno. Na, nekalbant apie tūkstančius tų, kurie M ženkliuką užsidėjo ant 316.

2,3 arba 2,5 litro variklis, išspaudžiantis nuo 143 kW iki 175 kW (priklausomai nuo modifikacijos) + 5 laipsnių mechaninė greičių dėžė + galiniai varomieji ratai = pure fun. Toks derinys padėdavo įsibegėti iki 100 km/h per 7 sekundes (galingiausia versija – net per 6,2 s), o maksimalus greitis siekdavo 235-250 km/h. Man geidžiamiausiai atrodo raudonos spalvos Sport Evolution versija (ji, aišku, pati galingiausia), kurių pagaminta tik 600.

Reikia nepamiršti, kad šis modelis dalyvavo ir lenktynėse – buvo gan rimtas konkurentas. Skynė pergales WTCC, DTM, BTCC čempionatuose, 24 valandų lenktynėse Spa ir Nurburgringo trasose, ralio ruožuose.

M3 turėjo ir konkurentų – Ford Sierra RS Cosworth ir Mercedes-Benz 190E Evolution II. Įspūdingos tarpusavio kovos! Visą dieną galima žiūrėt youtube.

DTM 1990 | M3 E30 Prodrive | DTM 1992 Nurburgring | Sound of DTM | DTM 1991

Tarakonaz

Visi myli Hondą

Atvažiavau prie FSM, pasistačiau automobilį viename iš šalia esančių kiemų ir nužvelgiau kates, kurios gulėjo ant raudono Mazda 323F kapoto. Grįžau – gulėjo ant mano (fotoviens ir fotodu). Myyyli šilumą.

1230 Ukmergės plentu grįžau namo, o 1330 Narbuto kalnu važiavo Hondos dvynys (irgi su klevo lapu), nes Paulius pagalvojo, kad ten aš. Man būna malonu pamatyti tokį pat automobilį. Nu bet čia neįdomu.

Šiandien įvykdžiau 2 mainus: dvi kapinių mokyklos knygos -> greitasis maistas sielai; musių valdovas -> visiškas idiotas. Džiaugiuosi tuo. Nustebau, kad kažkas taip greit užsinorėjo kapinių mokyklos. 0#=70#.

Tarakonaz

Saldus miegas

Mokytojų diena mokykloje. Po mokyklos fotografijos (kuri, manau, bus pusėtina), grįžau namo ir atsiguliau pagulėt. Smigau iki pat 15 valandos. Nebepamenu, kada taip gerai miegojau. Dabar jaučiuosi taip gerai, kad net įrašą parašiau – miegas vertas tokios garbės. Ryt prasideda nauji FSM mokslo metai! Bus nebloga priežastis rašyt įrašus. 0#=70#.

Tarakonaz

Politikos Top5 ir Top10

Politika! Rinkimai ant nosies! Klasėje prieš savaitę ar kelias pasirodė propagandiniai laikraščiai – su visais Valinskais, Paksais ir Kirkilais. Bet man įdomiausia buvo ne tai – aš juokiausi iš pavardžių. Na, gal kas sakys, kad taip negražu, nieko juokingo nėra ir taip toliau, ir panašiai, bet man buvo juokinga. Todėl sugalvojau paskelbti pavardžių Top5 (mot) ir Top10 (vyr)!

Top5:
5. Natalja Šliachtič
4. Natalja Blinova
3. Svetlana Pankova
2. Olga Kalašnik
1. Regina Ablom

Top10:
10. Regimantas Čiupaila
9. Jonas Semsė
8. Vidmantas Pimpė
7. Zenonas Mikutis
6. Dainius Pupelis
5. Erikas Kalpokas
4. Konstantinas Pesenka
3. Žilvinas Žudys
2. Vidmantas Misis
1. Antanas Makštutis

Lai niekas neįsižeidžia, tegul priima kaip agitaciją – galbūt už šiuos partijų narius bus daugiau balsuojančių. BTW, Aš pats balsuosiu už Abonento 007 partiją – liberalų ir centro sąjungą. Peace! 1#=70#.