2009 02 mėnesio įrašai

Tarakonaz

News

Bandomieji (mano/max/klasės max): anglų k. – 73/100/83; matematika – 23/57/40; lietuvių k. – 80/104/92. Dėl ‘klasės max’ nesu tikras. Dar liko istorija. Na, iš istorijos tai nieko gero laukt nereikia. Pasišikau su matematika – reikia susikaupt, nes man stojant jos labiausiai reikia.

Bet yra ir juokingų dalykų. Perdegė tėvo Renault Safrane atbulinio lemputė. Na, kas čia tokio? Che, čia prancūziškas automobilis. Jei perdegė lemputė, nieko gero. O bajeris toks: kai įmušamas atbulinis, nustoja veikti valytuvai ir kondicionierius (reikia užgesint ir užvest vėl, kad pradėtų veikti). Dar kartais būna, kad užgęsta… Aš niekada nepirksiu prancūziško automobilio.

Vakar ant galinio bamperio radau sidabrinių dažų. Kadangi pastebėjau tik garaže, kai atidarinėjau bagažinę, nežinau nei kas, nei kur. Beveik nusivalė… Ir tai įvyko tą pačią dieną, kai įsidėjau veidrodėlį!

Šiandien 30 minučių kukavau už buto durų, nes raktus buvau palikęs namuose.

Situacija… Situacijos jau nėra. Tyla, ramuma. Bet džiaugiuosi viskuo. Kas buvo, ko nebuvo, kas bus ateity. Norėčiau mokėti parašyti taip, kad niekas nesuprastų apie ką aš šneku. 5#=98#.

Tarakonaz

Pyktis

Bjaurios išorės žmonės dažniausiai gražūs vidumi. O ką man daryt? Pasiklausius komplimentų, galima pagalvot, kad esu siaubingas žmogus, be jokių dvasinių vertybių, be nieko, kas yra gera. O jei dar visi komplimentai pažeriami iš skirtingų žmonių tą pačią dieną, tai nors imt ir nusišaut…

Nu vat mane užpiso. Užpiso viskas. Kuo tikėti? Ar draugai tikrai yra draugai? Taip norisi spjauti į viską arba bent trumpam ignoruot, nuo visų atsiribot. Bet nepavyksta taip žiauriai elgtis. Bet pavyksta leisti žiauriai elgtis su manimi kitiems. Kiek, nx, galima šaipytis, erzint, piršti nuomonę, kaip negerai elgiaus? Elgiaus kaip norėjau, neprivalau visada paklust, elgtis taip, kaip nori kiti.

Man pasidarė lengviau, aš pamiršau tai, ką turėjau pamiršt. Ir todėl man px.

Tarakonaz

Jeigu jeigu jeigu

  • Jeigu gyvenčiau Londone, susisiekimui naudočiau motociklą. Automobilį turėčiau tik vieną – jis būtų skirtas TrackDays! Ir veikiausiai tai būtų Caterhamas.
  • Jeigu būčiau protingesnis, viskas būtų kitaip.
  • Jeigu neįstosiu ten, kur noriu…… 3#=93#.