2008 09 mėnesio įrašai

Tarakonaz

Kodėl neberašau?

Kodėl aš nerašau?
1. Prie kompiuterio praleidžiu daug daug mažiau laiko. Kodėl?
1.1. Prasidėjo nauji mokslo metai, todėl daug daugiau dėmesio skiriu pamokoms, visgi jos suvalgo daugiau nei pusę dienos. O kol kas man mokykloj taip gerai sekasi, kad nenoriu nusmukt – 10 iš matematikos, 9 ir 10 iš anglų, 10 iš istorijos. Tokie pažymiai puikiai motyvuoja stengtis ir toliau.
1.2. Grįžau prie vaikystės/paauglystės pomėgio – knygų. Jaučiuosi neramiai, jeigu nepaskaitau – per trumpą laiką suvalgiau Hitlerį, Čiauškutę, o šiandien baigsiu valgyti ir Džeinę Eir, nes jau laukia ir naujas patiekalas – Veronika (kuri ryžtasi mirti).
1.3. Nes internete nėr ką veikt – padiskutuoju keliuose forumuose (linksmas; bitėplius; LFS), paskaitau blogus (est.; Pauliaus; Jurgos; lolcats; loldogs; swiss-miss; design-milk ir dar kelis), pasidomiu automobilių ir F1 naujienomis (autoblog; worldcarfans; f1.lt), apsilankau linksmuose puslapiuose (cha; pms) ir pasitikrinu paštą ir mainus. Visą tai prabėgu labai greit.
1.4. Tai kenkia.
2. Neatrodo, kad mano gyvenimas, mintys, sapnai būtų įdomūs. Kodėl?
2.1. Komentarų nedaug.
2.2. Man pačiam tai atrodo neįdomu.
3. Nėra ko pasakoti. Kodėl?
3.1. Nebevažinėju vienračiu, dviračiu, nes galiu vairuoti – automobiliams jaučiu didesnę aistrą.
3.2. Nevaikštau į koncertus, tūsus, vakarėlius, plotus, vakarones, diskotekas, klubus.

That’s it! Paaiškinau, kodėl nerašau, taip pat sužinojot ką veikiu paskutiniu metu, ką galvoju. 1#=69#.

Tarakonaz

Hondos krikštas

Pribrendau automobilio krikštui. 2008-09-19 14:50 Kalvarijų g. 1, aikštelė. Aš atbuliniu sukau, kad galėčiau važiuot nuo kalno, o Opel Astra važiavo į kalną. Aš nemačiau, ji nematė, todėl buvo bum. Aš, aišku, galiu teisintis, kad vieta ten labai savotiška, bet tiek jau to. Aš turėjau duoti pirmenybę, nes važiavau atgal ir tiek. 1#=68#.

Tarakonaz

Motociklai priekaboj

Buvau Anglijoj. Na, bent jau taip galvojau. Kažkoks garažas, angaras or smth… Iš vienos pusės ėjo moksleiviai – mačiau ir Titą. Man kažkoks vyras pasakė, kad ‘nuvažiuočiau į kaimą ir sutvarkyčiau dielą’. Atsidariau kažkokį garažą ir ten buvo priekaba, kurią prisikabinau prie Hondos. Nuvažiavau į kaimą (visai ne į savo) ir ten sustojau prie kažkokio tvarto. Ten siautėjo žmonės… Lakstė su automobiliais, bėgiojo, daužė viską su lazdomis. Aš nuėjau iki trobos kiemo ir ten, kaip kokie grybai, voliojasi dešimtys motociklų. Susiėmiau už galvos ir isteriškai surikau ‘tiek daug?’. Išgirdau keistą plerpesį ir pasukau galvą – link manęs artėjo tėvas su savo buvusia silke. Automobilį jis pastatė prie Hondos, priėjo prie manęs ir sako: ‘nepamiršk paimti ir kanistrų su benzinu’. Kol kalbėjo, kažkas įsėdo į Audi ir nuvažiavo… ‘Ar gražu taip elgtis?’ paklausė manęs tėvas. Pamačiau, kad silkė grįžta ir ji važiuoja tiesiai į mane. Tikėjausi, kad ji sustos, bet nesustojo, aš pašokau ir nusileidau ant jos kapoto, perbėgau per stogą ir pasakiau ‘nu abaldiet’…

Tarakonaz

Avarinė situacija

Kas, po velniais, dalina vairuotojo pažymėjimus tiems, kurie nemoka važinėt??? Istorija: įsukau į Senukų aikštelę Žirmūnuose, važiuoju sau ramiai antra juosta (ten net ženklai ‘šalutinis kelias’ yra, ne šiaip eilinė aikštelė), nes man reiks sukt į kairę… Kiek toliau nuo manęs važiuoja žalias VW Polo pirma juosta. Staiga, be jokių posūkių, be nieko jis pasuko kairėn! Negalima ten iš pirmos juostos sukt kairėn – yra ženklai. Kirtau ant stabdžių ir sankabos, kiek tik galėjau (mano greitis 30-40), mašina pačiuožė kažkiek ir prie pat Polo durelių sustojau. Pradėjau rankomis skėryčiotis, daugmaž ‘ką tu darai???’. O ta boba (19 – 21 metų, bet man ji boba) kažka burba, rėkauja, aiškina man, kad jai taip reikėjo… Aš pasiukiojau pirštą prie smilkinio, ji nuvažiavo į savo tą kairę, o aš toliau tiesiai. Veidrodėlyje pamačiau, kad ji apsisuko ir priešinga puse išvažiavo iš tos aikštelės… Nu jopštararai, nervina. Grafinis vaizdas. 3#=67#.