Tarakonaz

Kodėl neberašau?

Kodėl aš nerašau?
1. Prie kompiuterio praleidžiu daug daug mažiau laiko. Kodėl?
1.1. Prasidėjo nauji mokslo metai, todėl daug daugiau dėmesio skiriu pamokoms, visgi jos suvalgo daugiau nei pusę dienos. O kol kas man mokykloj taip gerai sekasi, kad nenoriu nusmukt – 10 iš matematikos, 9 ir 10 iš anglų, 10 iš istorijos. Tokie pažymiai puikiai motyvuoja stengtis ir toliau.
1.2. Grįžau prie vaikystės/paauglystės pomėgio – knygų. Jaučiuosi neramiai, jeigu nepaskaitau – per trumpą laiką suvalgiau Hitlerį, Čiauškutę, o šiandien baigsiu valgyti ir Džeinę Eir, nes jau laukia ir naujas patiekalas – Veronika (kuri ryžtasi mirti).
1.3. Nes internete nėr ką veikt – padiskutuoju keliuose forumuose (linksmas; bitėplius; LFS), paskaitau blogus (est.; Pauliaus; Jurgos; lolcats; loldogs; swiss-miss; design-milk ir dar kelis), pasidomiu automobilių ir F1 naujienomis (autoblog; worldcarfans; f1.lt), apsilankau linksmuose puslapiuose (cha; pms) ir pasitikrinu paštą ir mainus. Visą tai prabėgu labai greit.
1.4. Tai kenkia.
2. Neatrodo, kad mano gyvenimas, mintys, sapnai būtų įdomūs. Kodėl?
2.1. Komentarų nedaug.
2.2. Man pačiam tai atrodo neįdomu.
3. Nėra ko pasakoti. Kodėl?
3.1. Nebevažinėju vienračiu, dviračiu, nes galiu vairuoti – automobiliams jaučiu didesnę aistrą.
3.2. Nevaikštau į koncertus, tūsus, vakarėlius, plotus, vakarones, diskotekas, klubus.

That’s it! Paaiškinau, kodėl nerašau, taip pat sužinojot ką veikiu paskutiniu metu, ką galvoju. 1#=69#.

6 koment. to “Kodėl neberašau?”

 1. P.- 2008 09 29, 21:02

  Edgarai, Edgarai, Edgarai… Pirma tegu, bet antroji dalis, gi tu žinai, aš nežinau. Aš norėčiau kad rašytum. Mano norėjimas skystai, aš norėčiau, kad kas nors, tau malonesnis parašytu taip pat, kad norėtų, kad rašytum. O trečią tai jau iaš piktumo parašei gal kokio – kas į tuos tūsus ir vakarones vaikšto? Ar Jurgita? :D
  Nebežinau, nežinau, aš tai siūliyčiau kokius nors trumpus įrašėlius rašyt vistiek, daugiau pagal nuotaiką, o ne pagal įvykius, ar kaip nors, nors gal nenori, nežinau. Tu viską žinai. Ne taip kaip kiti, kurie nesupranta, kokius baisius dalykus padaro, nors visuotinai priimtinom normom ivertinant, elgiasi tiesiog paprastai. Kitaip ir negalima, o visgi, nors suprastų. Consider this.

 2. Tarakonaz- 2008 09 29, 21:36

  Nėr pykčio; Jurga visai nivtemu.
  Bet jei vaikščiočiočiočiau į tūsus, tai būtų ką papasakot. Prieštarauji šiam teiginiui? (:
  Mano nuomonė apie tūsus tokia: ten visada linksma ir apie tai skaityti net ir man patinka (nekalbu apie ‘kiek išgėriau, kiek voliojaus ant žemės ir kiek vėmiau’).

 3. eta.aquarii- 2008 09 30, 11:31

  18 metų – jau voliojimasis ir tualeto apsikabinimai turėtų turėt būt praėję.

 4. eta.aquarii- 2008 09 30, 11:32

  Talk about comments…

 5. riddim.a- 2008 10 01, 21:14

  1.Saunuolis! Pagirtina.
  1.1.Prie knygu sedeti teigiamas dalykas, juoba, kad gera pradzia – puse darbo.
  1.2.Cia tai vapse ristepa, nes as pati labai megau vaikystej skaityt, bet dabar jau vis maziau ir maziau tai darau. Shame on me.
  1.3.Smagu, kad mane paskaitai. Nemaniau, kad idomu.
  1.4.Agree.
  2.Tau galbut taip ir neatrodo, bet idomus!
  2.1.As, pavyzdziui, perskaiciusi tavo bloga pakomentuoju nedaznai, nes, tarkime, apie masinas nelabai turiu ka pasakyti, arba siaip, pasvarstai mintyse apie tai, ka perskaitei, ir tiek, o komentuoti neina. Taciau jei nekomentuoji, juk nereiskia, kad neskaitai! O jei skaitai, tai idomu juk.
  2.2.Va cia tai jau neturiu ka i toki argumenta pasakyti.
  3.Cia tik tau taip atrodo:)
  3.1.Kalbek apie automobilius, kad ir, jei tau idomu paciam. Juk ne tik apie dviracius ir vienaracius rasyti galima.
  3.2.Fak it! Kas is to, kad nevaikstai? Blemba, net susinervinau, kai perskaiciau. Juk gyvenimas sukasi ne vien apie vakarelius, tusus, koncertus, plotus ir panasiai. Ir apskritai, bent jau man, tai daug idomesnes zmoniu mintys, savijauta ir panasiai, negu nuotykiai nuejus i kluba ar koncerta. Taip jau yra.
  As tai irgi noreciau, kaip ir Paulius, kad dar rasytum.

 6. Tarakonaz- 2008 10 01, 22:27

  Va čia tai komentaras. Apšalau. Įrašas – 208 žodžiai; komentaras – 183.

Rašyti komentarą