Tarakonaz

Vidinis laikr0dis

O aš va tai tau, praeitą naktį visai nemiegojau… Grįžau apie 10h namo (antradienio rytą, bet norisi sakyti “šiandien”) ir aišku ėjau miegot. Tai buvo apie 11h, kai užmigau. Oooi, gerai miegojau. Dar sapnavau kažką apie driftą ir apie buvusį klasioką Luką. Jis su Datsun Laurel paėmė 3 vietą drifte or smth. Bet daugiau sapno detalių nelabai ir atsimenu. Ai, dar sveikinaus su juo ir jis sakė, kad aš neatpažįstamai pasikeitęs. Anyways, miegojau gerai. Prabudau tarp 18:30 ir 19:00. Tad miego buvo beveik 8 valandos!!! Kaip normalią naktį. Dilema kame? Nenoriu dabar miego visai, nors jau beveik 5 ryto. Dar nežinau, kiek tversiu, bet faktas, kad galėsiu miegot tik iki 11h, nes 12h lėksiu į susitikimą dėl darbo. Nu tai jei tarkim 6h eisiu miegot, tai ar beverta dėl 5h miegot ir rizikuot, kad pramiegosiu susitikimą? Tad mano planas – įsijungt kokį filmą pažiūrėt ir nemiegot visai. Tada ryt (šiandien) vakare apie 23h eisiu miegot! Žiūrėsim, kaip seksis.

Šiandien buvau prie Hannerio nuo 21:00 iki beveik 1:30. Virš 4h!!! Siaubas, kai pagalvoji. Buvo iš pradžių Mantas, vos vos vėliau prisijungė auto.Banginių krūūūva ir galiausiai Mindaugas. Dar prieš vidurnaktį visi išsiskirstė ir likom tik aš su Mindaugu. Net stebėjaus, kad taip greit laikas bėga. Bet kaip gera atsipūst ir išeit iš namų, nu na. Jau pabodo ta sesija. Nebegaliu… Gerai, kad tik vienas egzaminas birželio 25 dieną liko. Dar kai lėkiau namo iš Hannerio, nusipirkau spėkit ką, jo, aha, o gi kebabą ir Colos! Skaniai sukirtau. Keista, kad toks maroziškumo dalelę turintis greitmaistis-šūdmaistis toooks skanus.

Ryt po susitikimo dėl darbo lėksiu su Natalija į… (tuoj, pala, nukopinsiu pavadinimą) …Vytauto Didžiojo karo muziejaus karo technikos ir transporto Vilniaus skyrių. O. Ten, pasak muziejai.lt informaciją, eksponuojama apie 100 Lietuvos kariuomenės technikos pavyzdžių!!! O kaina vos 2 litai studentams. Tiesa, parašyta, kad leidimas fotografuoti kainuoja 35 litus. Bet labai tikiuosi, kad pavyks susitarti su sargu, kad ir taip leistų, nes fotkint noriu su Zenitu, kas jau iš principo kainuoja apie 23 litus už 36 kadrus. Jei nepavyks susitart, teks apsieiti be nuotraukų. Būtų liūdna. Kolega auto.Banginis buvo ten ir tipo leidžia ir po vidų palandžiot! Visai smagu bus tankuose, šarvuočiuose patupėt. Svarstau kokį filtrą ant objektyvo mauti. Būtų osom, jei Paulius B. iš pat ryto atsikėlęs perskaitytų šį įrašą ir dar pakomentuotų, patartų. Svarstau imti mėlyną, kad suteiktų šaltumo, visgi tai karinė technika ir pagal idėją turi pataikyt į nuotaiką, o bet tačiau, ar gerai tos nuotraukos atrodys. Ar visgi nereikia jokių filtrų? DI-LE-MA. Kursiokė paskolins Zenitą man su veikiančiu eksponometru, tai šeštadienį Fast Lap’e galėsiu naudot, nereiks rizikuot sugadint fotkes.

Tiesa, savaitgalis buvo nuostabus, kalbant apie lenktynes. Visų pirma, šeštadienį-sekmadienį vyko Le Mans 24h lenktynės! Žiūrėjau nuo pat pradžių iki pat galo, praleidau gal tik 5 ar 6 valandas, kai nutariau pamiegot. Nu na, kokio gerumo lenktynės buvo. Intriga išliko iki pat galo, vis tikėjaus, kad Peugeot laimės (nu gi reikia palaikyt “saviškius”), bet laimėjo eilinį kartą Audi. Bet geriau pagalvojus, komanda to nusipelnė, nes iš 3 “bolidų” (ar tik F-1 yra bolidai, ar ir šituos prototipus galima vadint bolidais?) tik 1 ir finišavo. Žiaaauuuriai siaubingos avarijos buvo. Jau vien kai McNishas susipylė, atrodė, kad tai nerealiai rimta avarija (nes tokia ir buvo), bet kas dėjosi vėliau, tai nu na. Aš tikrai galvojau, kad vairuotojas žuvo. Visgi trenktis beveik 300kmh greičiu į atitvarą nuo jo atšokt ir trenktis į kitoj pusėj esantį… Nu tikrai pavojinga. O dar kai rodė video medžiagą, kaip medikai stovi prie to “bolido”, iš kurio buvo belikęs tik tamsus stačiakampis daiktas (absoliučiai NIEKO daugiau neliko)… Nu tai siaubas siaubas, kaip pasisekė vairuotojui. Va video: pirmoji avarija, antroji avarija. Galima įsitikinti, koks saugus autosportas šiais laikais – nei vienas nieko nenusilaužė ir net lengvai abu išlipę iš tų metalo krūvų, nuėjo. Kitos lenktynės, kurios irgi buvo nuostabios, tai F-1. Užtruko net 4 valandas, kadangi dėl lietaus kelioms valandos lenktynės buvo išvis sustabdytos. Bet kaaas dėjosi po to. Kiek lenkimų, kiek intrigos, kiek įvykių, kiek gerų vaizdų, nu na. Seniai tokių gerų F-1 lenktynių nemačiau! Užskaitau, blyn.

2 koment. to “Vidinis laikr0dis”

 1. Chaoko- 2011 06 15, 10:33

  1. Youtu.be linkas like like like, like…

  2. Į tą muziejų planavom nueit prieš kokius 2 mėnesius, bet aišku, tą dieną ir visom kitom tą savaitę pliaupė kaip iš kibiro :D tai papasakosi :p

  3. Dėl miegojimo – teko susidurt su šita problema, nes T kai po darbo grįžta 8h, tai irgi galėtų miegot visą dieną, o po to nebeužmigtų, tai dabar kaskart prikeliu 13-14h, ir tada atsigula kokią 22-23h :) puikiai susitvarko ;)

 2. Paulius B.- 2011 06 16, 16:19

  2 L8

  bet vistiek nezinociau ka patart. Svarbu dar matyt ar lauke, ar viduj.

Rašyti komentarą